یک کفش چرم خوب مدرسه چه ویژگی هایی دارد؟

یک کفش چرم خوب مدرسه چه ویژگی هایی دارد؟

خرید کفش مدرسه که مناسب باشد یکی از معضلات مهم امروزه خانواده ها است وهر کدام از خانواده ها به دنبال کفشی مناسب با شرایط خود می گردند.

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کیف، کفش، و محصولات چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. برند بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد.

راهنمای خرید کفش و ویژگی های مهم خرید کفش مدرسه

آغاز سال تحصیلی جدید می تواند زمان بسیار شلوغی برای والدین باشد، چون چیزهای زیادی برای سازماندهی و خرید، ازجمله یونیفرم مدرسه، کتاب های درسی و لوازم التحریر ، و مهمتر از همه کفش جدید دارند اینها همچنین می تواند بسیار پرهزینه باشد در این متن به نکاتی که برای خرید کفش مدرسه لازم است می پردازیم.

قبل از خرید کفش مدرسه، همیشه یونیفرم مدرسه را بررسی کنید و اگر سوالی دارید از معلم فرزندتان بپرسید. کودکان کفش های مدرسه شان را ساعت های زیادی از روز می پوشند به همین دلیل باید در خرید آن دقت لازم را داشته باشید.

بهترین زمان خرید کفش مدرسه چه زمانی است؟

این تنها سوالی است که بارها و بارها پرسیده می شود، چه زمانی بهترین زمان برای خرید کفش های مدرسه است؟ قبل از تعطیلات تابستانی و حتی درچند هفته اول مدرسه کفش های مدرسه را نخرید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که بخواهید همه چیز را آماده و مرتب کنید اما پاهای کودکان با سرعتی بسیار سریع رشد می کنند و آنچه در ابتدای تعطیلات مناسب است می تواند در دوره تحصیلی جدید کوچک شود.

هم چنین خیلی مهم است که کفش مدرسه را خیلی دیر نخرید. در چند هفته آخر تعطیلات از اینکه آخر هفته ها خرید بروید را کنار بگذارید و همیشه مهم است که کودکان را باخود ببرید تا مطمئن شوید که تناسب خوبی دارند.

روی هم رفته باید برای هر ترم کفش های مدرسه بخرید. به طور ایده آل، آن ها حدود 6 ماه مناسبند با این حال، همانطور که می دانیم بچه ها چیزی بیش از دویدن، بازی کردن و پریدن را دوست ندارند بنابراین آن ها می توانند به راحتی خراب شوند. سعی کنید قبل از اینکه کفش ها را دور بندازید کمی مراقبت از کفش را در خانه انجام دهید، می توانید بند کفش ها ، کفی را تغییر دهید و فراموش نکنید که قبل از شروع مدرسه، کمی واکس به کفش ها بزنید.

 زمان خرید کفش مدرسه

راهنمای کامل خرید کفش مدرسه مناسب هم برای دختر هم برای پسر

 در این بخش از وبسایت تولیدی کفش چرم بالساوا نکاتی برای خرید کفش های مناسب مدرسه آورده شده است:

دقت کنید که هر دو پا را اندازه گیری کنید:

 چه پاهای کودک را در فروشگاه اندازه گیری کنید، یا یک متخصص کفش کودکان این کار را انجام دهد، دقت کنید که هر دو پا اندازه گیری شوند. برخی از کودکان، و بزرگسالان، یکی از پاهایشان مقداری بزرگتر یا پهن تر است پس مهم است که هر دو پا را چک کنید. کفش های بزرگ را نخرید، چون می توانند منجر به جراحت شوند، و تکنیک های مختلف می تواند تناسب را تغییر دهد .

 کفش ها را چک کنید:

 زمانی که برای کودک کفش های تحصیلی جدید می خرید نکات مهم دیگری نیز باید به خاطر داشته باشید:

باید عرض انگشت بچه بین انتهای کفش و انتهای بلندترین انگشت پا باشد.

عریض ترین قسمت پا باید با عریض ترین قسمت از کفش مطابقت داشته باشد.

مکانیزم چفت و بست باید پاشنه را محکم در پشت کفش نگه داشته باشد.

کفی کفش نباید بچرخد.

پاشنه باید نرم اما راحت باشد و قسمت عقبی کفش محکم و ثابت باشد.

مهمتر از همه بهترین جنس کفش، کفش چرم طبیعی است. حتما مطمئن شوید که رویه، آستری، و کفی کفش از چرم طبیعی باشد.

تولیدی کفش بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای روسیه، آذربایجان، ترکیه، عراق، امارات، برخی کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد. کارخانه و دفتر مرکزی کفش بالساوا در شهر تبریز واقع شده است.