کفش های سال 2020 (تولیدی کفش بالساوا)

کفش های سال 2020 (تولیدی کفش بالساوا)

کفشهای سال 2020 (تولیدی کفش بالساوا)

کفش های سال 2020 معرفی شدند. کارخانه و دفتر مرکزی تولیدی کفش چرم بالساوا با توجه بر اینکه در شهر کفش ایران یعنی شهر تبریز قرار گرفته است، دارای بهترین مدلهای کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کفش چرم بچه گانه، و دیگر محصولات چرمی است. در زمینه کفش، تولیدی کفش بالساوا دارای محصولاتی دست  دوز با مواد اولیه چرم طبیعی درجه یک تبریز بصورتی هنرمندانه است که توانسته  از فروش و محبوبیت بالایی برخوردار باشد. تمامی مدلها را می توانید در کاتالوگ محصولات بالساوا ملاحظه فرمائید و جهت سفارش محصولات لطفا با دفتر مرکزی و یا کارخانه تماس حاصل فرمائید.

نمونه ای از بهترین کفش های سال 2020 ارائه شده توسط تولیدی کفش بالساوا

کفش چرم مردانه بالساوا و کفش چرم زنانه بالساوا و کفش چرم بچه گانه بالساوا و کفش اسپرت مردانه بالساوا و کفش اسپرت زنانه بالساوا و کفش اسپرت بچه گانه بالساوا و کفش رسمی مردانه بالساوا و کفش رسمی زنانه بالساوا و کفش رسمی بچه گانه بالساوا و کفش اداری مردانه بالساوا و کفش اداری زنانه بالساوا و کفش اداری بچه گانه بالساوا و کفش طبی مردانه بالساوا و کفش طبی زنانه بالساوا و کفش طبی بچه گانه بالساوا و کفش روزانه مردانه بالساوا و کفش روزانه زنانه بالساوا و کفش روزانه بچه گانه بالساوا و کفش تابستانی مردانه بالساوا و کفش تابستانی زنانه بالساوا و کفش تابستانی بچه گانه بالساوا و کفش صندل مردانه بالساوا و کفش صندل زنانه بالساوا و کفش صندل بچه گانه بالساوا و دمپایی مردانه بالساوا و دمپایی زنانه بالساوا و دمپایی بچه گانه بالساوا و کفش ورزشی مردانه بالساوا و کفش ورزشی زنانه بالساوا و کفش ورزشی بچه گانه بالساوا و کفش بوت مردانه بالساوا و کفش بوت زنانه بالساوا و کفش بوت بچه گانه بالساوا و کفش نیم بوت مردانه بالساوا و کفش نیم بوت زنانه بالساوا و کفش نیم بوت بچه گانه بالساوا و کفش پوتین مردانه بالساوا و کفش پوتین زنانه بالساوا و کفش پوتین بچه گانه بالساوا و کفش چکمه مردانه بالساوا و کفش چکمه زنانه بالساوا و کفش چکمه بچه گانه بالساوا و ست کیف و کفش مردانه بالساوا و ست کیف و کفش زنانه بالساوا و ست کیف و کفش بچه گانه بالساوا.

کفش بالساوا

تولیدکننده کفش چرم

تبریز، همواره از پیشگامان صنعت کفش در ایران زمین بوده است. گروه صنعتی چرم بالساوا، نماد کفش چرم دست دوز، با کیفیت، و صادرات محور ایران است. برند بالساوا، تولیدکننده کفش های چرم با بیش از 35 سال سابقه از سال 1363 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کفشهای چرم مردانه، زنانه، و بچه گانه آغاز نمود. برند بالساوا زیر مجموعه تولیدی کفش صمد نامی میباشد. کارخانه و دفتر مرکزی و شو روم مرکزی برند بالساوا در شهر تبریز واقع شده است.