کفش های ارگونومیک بالساوا

کفش های ارگونومیک بالساوا

در این مطلب  متخصصین ارگونومی کفش های بالساوا ، به تعریف و شناخت جزئی کفش های ارگونومیک می پردازند.

کفش چرم استاندارد و در اصظلاح ارگونومی کفشی است که علاوه بر زیبایی و جنس خوب، پاشنه استاندارد و قالب و زیره استاندارد و راحتی داشته باشد. همه میدانیم پاها، قلب دوم ما هستند بنابراین با توجه به این موضوع توصیه متخصصین گروه بالساوا برای همه گروه سنی در انتخاب انواع مدل کفشکفش زنانه، کفش مردانه، کفش دخترانه، کفش طبی، کفش های مجلسی) این است که معیار انتخاب را در خرید کفش بر اساس اندازه ی مناسب، سبکی، ضربه گیری و انعطاف پذیری کفش قرار دهند. بنظر صاحبنظران متخصص گروه  بالساوا، دقت در انتخاب و رعایت اصول استاندارد در تولید، یکی از ضروری ترین نیازها برای حفظ سلامت افراد است.
اغلب مردم در انتخاب کفش به زیبایی و رنگ و طرح آن دقت می کنند نه به استاندارد بودن آن. این مساله باعث به خطر افتادن سلامتی افراد در دراز مدت می شود. انتخاب کفش در وهله اول باید بر اساس نوع استفاده ای که از آن می شود، صورت گیرد.

گروه متخصص محصولات چرمی بالساوا در تبریز (مهد تولید کفش چرمی) اقدام به تولید کفش هایی با بالاترین سطح استاندارد و زیبایی منحصر بفرد نموده و با این اقدام خود هرجا نام کفش چرم و دست دوز تبریز به میان آید، کفش بالساوا حرف اول و آخر را می زند.