انتخاب کفش مشکی و لباس مناسب کفش مشکی

انتخاب کفش مشکی و لباس مناسب کفش مشکی

انتخاب کفش مشکی و ست کردن با لباس

تولیدی کفش بالساوا از چرم مرغوب مشکی نیز برای تولید کفش چرم استفاده میکند که شامل کفش زنانه چرم، کفش مردانه چرم، کفش بچه گانه چرم مناسب استفاده روزانه و کفش مدزسه چرم و دیگر انواع کفش چرم مشکی میباشد. در حالت کلی، کفش های‌ مشکی در هر دسته‌بندی هستند، یک جفت کفش مشکی احتمالا زیباترین کفش است که می‌توانید در استفاده روزانه خود داشته باشید.

” شما می‌توانید کمی شبیه به یک کت سیاه به آن‌ها فکر کنید؛ آن‌ها شیک به نظر می‌رسند، اما آن‌ها را با شلوار جین امتحان می‌کنند و شما شروع به نگاه کردن به یک جادوگر خیابانی می‌کنید.

برای شروع از بالا، سیاه باید به دنبال خیاطی سیاه باشد، چه شما به چیزی برای کراوات سیاه و یا فقط یک کفش کار رسمی نیاز دارید .”

علی‌رغم آنچه که برخی از مردم فکر می‌کنند، پاهای خود را به رنگ سیاه به تن نخواهید کرد، اگر چه به رنگ‌های تیره‌تر نیروی دریایی می‌چسبند ، به جای آن که جشن و شادی بیشتری داشته باشند ، مانند آبی سلطنتی.

شلوارهای روزانه پارچه ای کمی بلندتر هستند.

اگر می‌خواهید کفش‌های سیاه با chinos در طیف قهوه‌ای بپوشید، به سبک‌های کم‌تر رسمی پایبند باشید: ” دربی به نظر بهتر از آکسفورد است چون کمی chunkier و آرام‌تر است. ” با شلوار جین هم همین‌طور .

” آکسفوردها با شلوار جین مشکی بسیار نازک کار می‌کرد و حتی در آن زمان هم مثل یکی از اعضای فراموش‌شده گردن‌بند به نظر می‌رسید.

اگر شما فردی هستید که لباس‌های رنگارنگ او را دوست دارد ، سپس تغییر ناگهانی کفش‌های سیاه می‌تواند کمی شدید باشد. شما می‌توانید اثر cuffing را کاهش دهید و حتی جوراب‌های خود را از دست بدهید، و سبک کفش تان را به صورتی که ممکن است لباس بپوشید چون کفش راحتی ممکن است با بند کفش راحت باشد.

در نهایت، شما احتمالا وقتی از یونیفرم مدرسه خارج شدید ، احتمالا باید از شلوارک و کفش‌های سیاه اجتناب کنید.