کفش مردانه قهوه ای و لباس مناسب کفش قهوه ای

کفش مردانه قهوه ای و لباس مناسب کفش قهوه ای

کفش مردانه قهوه ای و لباس مناسب کفش قهوه ای

تولیدی کفش چرم بالساوا، کفشهای بسیار مرغوبی با چرم قهوه ای در انواع مختلف رنگ قهوه ای شامل کفش بچه گانه، کفش زنانه، کفش مردانه، کفش پسرانه، و کفش دخترانه و دیگر انواع کفش چرم مرغوب تولید میکند.

قهوه‌ای ، از بهترین نوع کفش‌های شیک است. عرض ( قهوه‌ای ) به این معنی است که برای تقریبا هر وضعیتی یک لحن وجود دارد، بهترین دفاتر را به بار می‌آورد؛ حتی یک جفت شکلات سفارشی، شما را در برخی از بانک‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند. اما با هر چیز دیگری غیر از کت و شلوار سیاه یا کت و شلوار سیاه، کفش‌های قهوه‌ای به شخصیت اضافه می‌شوند و احساس خوبی به فردی که آن را میپوشد میدهند.

مک‌دونالد می‌گوید: ” روشن‌تر، ظاهرتری را آرام‌تر کنید ، به خصوص اگر جزئیات را نیز اضافه کنید “.

به دور از خیاطی، رنگ قهوه‌ای باید به خاطر رنگ کردن هر رنگی باشد، اگر چه مراقب باشید که بیش از حد با هم مطابقت نداشته باشید ؛ مانند کتان دوتایی، شما حداقل دو رنگ تفاوت بین شلوار و کفش‌های خود می‌خواهید.

رنگ‌های تیره‌تر قهوه‌ای با رنگ نیلی عالی هستند، اما می‌توانند همانند رنگ‌های روشن تری کار کنند. فقط مطمئن شوید که به سبک کم‌تر رسمی پا می‌گذارید – کفش‌های جیر برای شما عالی هستند، به طوری که چکمه‌های قهوه‌ای سفت و زبر است.

شلوار جین سیاه و کفش‌های قهوه‌ای مملو از عقاید متفاوت است و آدم اگر شک و تردیدهای شخصی داشته باشد ارزش راهپیمایی کردن را ندارد. اما اگر مطمئن هستید، این یک نگاه است که می‌تواند کارساز باشد ، تا وقتی که شما در سایه‌ای که به سیاه نزدیک‌تر از برنزه شدن است ، کار کنید. اگر چه بار دیگر پوشیدن پوتین آسان‌تر است، در اینجا، به ویژه Chelseas، که به شما هوای یک نفر را می‌دهد که فقط یک جهت برای خود انتخاب کرده‌است.