کفش مجلسی بدون پاشنه و تخت زنانه

کفش مجلسی بدون پاشنه و تخت زنانه

پوشیدن کفش مجلسی چرم در مجالس برای خانم ها ضروری است اما بسیاری از خانم ها کفش مجلسی تخت را بدلیل راحتی و شیک بودن بیشتر ترجیح می دهند. کفش مجلسی تخت به خاطر پاشنه مناسب و راحتی که دارند باعث پادرد و کمر درد نمیشوند و بانوان به راحتی میتوانند با آن ها راه بروند.

ست کفش مجلسی زیره تخت با لباس مجلسی ترکیب فوق العاده ای است که خانم ها را خوشتیپ نشان میدهد، پاشنه این مدل کفش های مجلسی باعث میشوند موقع راه رفتن تعادل تان را حفظ کنید.

کفش مجلسی بدون پاشنه بسایر شیک است. کفش های بدون پاشنه مجلسی مدل های شیک و کارشده ای دارند که استایل جذابی به شما میدهند، این کفش ها در عین راحتی بسیار شیک هستند حتی برخی از عروس خانم ها هم از کفش های بدون پاشنه استفاده میکنند. برخی از کفش مجلسی های بدون پاشنه با مروارید، نگین، و اکلیل تزیین شده اند و با هر رنگ لباسی ست میشوند، اگر به هر دلیلی کفش های بدون پاشنه انتخاب شما است مدل کفش مجلسی پاشنه تخت را می توانید در کاتالوگ تولیدی کفش چرم بالساوا مشاهده کنید که مد روز و شیک هستند.

برند کفش چرم بالساوا با کسب استانداردهای جهانی از جمله گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استانداردDAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS و با تائیدیه ی IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح در سال 1393، چندین استاندارد و گواهینامه ی معتبر جهانی، و همچنین همکاری با متخصصان حرفه ای بین المللی، پیشتاز محصولاتی با کیفیت، و رضایت همیشگی مصرف کنندگان می باشد.

شاید شما هم جزو کسانی باشید که علاقه بسیار زیادی به پوشیدن کفش مجلسی پاشنه تخت دارید اما بهتر است بدانید جدیدترین مدل کفش های مجلسی طوری طراحی شده اند که زیره های بسیار شیکی دارند. کفش هایی با زیره های مد روز و جذاب قطعا باعث میشوند شما در مجلس تک باشید، این مدل کفش ها برای عروس خانم ها در جشن عقدکنان و عروسی نیز مناسب اند.

مدل کفش زیره تخت بسیار متنوع است و واقعا شیک و منحصر به فرد هستند، اگر خواهان تک بودن در هر مجلسی هستید این مدل کفش ها را امتحان کنید.