کفش لژدار با کفش پاشنه بلند چه فرقی دارد؟

کفش لژدار با کفش پاشنه بلند چه فرقی دارد؟

آشکارترین تفاوت بین این دو کفش در ظاهر آن‌ها و فاصله بین پاشنه تا میانه کفش نمایان است، به طوری که در کفش پاشنه بلند این فاصله خالی بوده و در کفش لژدار این فاصله پُر است. از منظر زیبایی، کفش پاشنه بلند چه دارای پاشنه باریک باشد و چه پاشنه پهن به دلیل داشتن ظرافت و تطابق آن با جذابیت‌های زنانه، زیباتر از کفش لژدار است.

کفش لژدار تکاملِ زیبایی کفش پاشنه بلند را ندارد. حتی اگر زیباترین لباس را هم بر تن داشته باشید، کفش لژدار به هیچ عنوان نمی‌تواند جذابیت‌های ظاهری شما را نمایان سازد. کفش پاشنه بلند نماینده و سمبلی از زنانگی و زیبایی است؛ اما کفش لژدار تنها این موضوع را تداعی می‌کند که یک خانم تنها جهت افزایش قد آن را به پا کرده است.

اگر اندازه مناسب پاشنه کفش از میزان استاندارد آن بیشتر باشد، ممکن است در صورت استفاده مداوم در بلند‌مدت پاهای شما دچار مشکلات متعددی شوند. به همین دلیل، هر دوی این کفش‌ مجلسی ها برای استفاده‌های طولانی در طول روز مناسب نیستند. اما تفاوت کوچکی که بین این دو مدل کفش زنانه وجود دارد، باعث شده است که کفش لژدار برنده این مبارزه باشد.

به دلیل پُر بودن فاصله بین پاشنه و میانه کفش در مدل‌های لژدار، میزان راحتی و پشتیبانی از قوزک پا در راه رفتن با این کفش‌ها بیشتر از کفش‌های پاشنه بلند است. زمانی که شما کفش پاشنه باریک به پا دارید، سطح تماس پاشنه با زمین بسیار کم است، به همین دلیل راحتی در راه رفتن در پایین‌ترین میزان خود قرار دارد. از این رو، شما برای حفظ تعادل مجبور هستید که بدن خود را به جلو بکشانید، که این مورد موجب فشار مضاعف بر قسمت‌های جلویی پا می‌شود.

تولیدی کفش بالساوا با تولید انواع کفش مردانه، کفش زنانه، کفش بچه گانه، کفش پسرانه، کفش دخترانه، کفش مجلسی مردانه، کفش مجلسی زنانه، کفش مجلسی بچه گانه، کفش مجلسی پسرانه، کفش مجلسی دخترانه، کفش تابستانی مردانه، کفش تابستانی زنانه، کفش تابستانی بچه گانه، کفش تابستانی پسرانه، کفش تابستانی دخترانه، پوتین مردانه، پوتین زنانه، پوتین بچه گانه، پوتین پسرانه، پوتین دخترانه، نیم بوت مردانه، نیم بوت زنانه، نیم بوت بچه گانه، نیم بوت پسرانه، نیم بوت دخترانه، بوت مردانه، بوت زنانه، بوت بچه گانه، بوت پسرانه، بوت دخترانه، کفش اسپرت مردانه، کفش اسپرت زنانه، کفش اسپرت پسرانه، کفش اسپرت دخترانه، کفش اسپرت بچه گانه، دمپایی مردانه، دمپایی زنانه، دمپایی بچه گانه، دمپایی پسرانه، دمپایی دخترانه و دیگر انواع کفش و با تنوع مدل کفش، برندی شناخته شده برای تولید انواع کفش می باشد.