کفش طبی تولیدی کفش بالساوا

کفش طبی تولیدی کفش بالساوا

کفش طبی، به کفش هایی گفته می شود که تمام افراد می توانند از آن استفاده کنند و تمام فعالیت های خود را چه پیاده روی، چه فعالیت در محل کار، و چه در خانه انجام دهند. کفش های طبی فقط برای افرادی که دردهایی در پا و کمر خود احساس می کنند تجویز نمیشود؛ بلکه تمام افرادی که به سلامت پاهایشان اهمیت می دهند تا در آینده دچار بیماری در پا، و یا مشکل حرکتی نشوند توصیه می شود.

تولیدی کفش بالساوا با تنوع بسیار بالای کفشهای طبی مردانه، زنانه، و بچه گانه انتخاب بسیار مناسبی برای تمامی افرادی هست که بدنبال کفش طبی راحت و با کیفیت هستند. افرادی که بدنبال کفش طبی مناسب هستند باید توجه داشته باشند که کفش استاندارد طبی فقط کفش های موجود در داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی یا مراکز ارائه این رده کفش ها نیستند، و هر کفشی که فروشنده آن ادعای ارتوپدی و طبی بودن کفش را دارد، صرفا طبی نیست؛ و خریداران باید به مشخصات آن توجه نمایند.

در تمام کفش های ارتوپدی، خصوصیات مشترکی وجود دارد که تمام کفش های طبی باید دارای آنها باشند. که در اینجا قصد داریم به تعدادی از موارد مهم آن بپردازیم چون راهنمای کامل و جامع در هنگام انتخاب و خرید کفش طبی به حساب می آیند.

زیره کفش طبی باید مستحکم و از جنس مرغوب باشد تا توانایی جذب نیروی وارده به کف پا را داشته باشد. این نیرو در زمان پیاده روی قریب به دو برابر وزن انسان است. که این نیرو در حال دویدن به ده برابر وزن بدن نیز می رسد. به همین دلیل کفی کفش نقش بسیار مهمی در انتقال و پخش نیروی وارده از زمین به کف پا و از کف پا به دیگر اندام های بدن دارد. یکی از بهترین زیره ها جهت انتخاب در هنگام خرید کفش زیره هایی با جنس ترمو می باشد. زیره های مورد استفاده در تمامی کفش های بالساوا تولید شده توسط تولیدی زیره اس ان اس SNS می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارند.

همچنین کفش باید پاشنه مناسبی داشته باشد. کفش های بدون پاشنه و کفش های با پاشنه ی بلند هر دو مضر هستند. اندازه پاشنه به طور متعادل باید حدود ۵/۱ تا ۴ سانتیمتر است.

کفش باید دارای کف داخلی با شکل مناسب باشد. کف کفش از داخل باید دارای قوس هایی باشد که هماهنگ و متناسب با قوس های کف پا باشد. وزن بدن باید در داخل چنین کفشی به طور متناسب بر روی تمام سطوح کف توزیع شود و پا روی چنین کفی احساس راحتی کند. مهم ترین قوس کف پا، قوس طولی آن است. کف داخلی کفش باید در قسمت میانی و داخلی کمی برجسته تر باشد.

کف بیرونی کفش باید به میزانی قوسی داشته باشد (کفش دارای کف قوسی شکل) تا وسط کفش، پایین تر از دو انتهای آن قرار گیرد. پیاده روی در چنین کفشی بسیار راحت بوده و در حین پیاده روی، هنگام اصابت پاشنه به زمین و هنگام بلند شدن پنجه از زمین، فشار زیادی به کف پا و مچ پا وارد نمی گردد .

کفش مناسب باید دارای سطح داخلی یکنواخت باشد. هنگامی که دست میکشیم به سطح داخلی کفش باید متوجه سطوح یکنواخت و قوس های نرمی در درون کفش شویم. استفاده از این چنین کفش هایی در هنگام پیاده روی، فشار کمتری را به پوست پا وارد می کند.

زیره کفش طبی می بایست از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شود تا علاوه بر زیبایی، ضخامت استاندارد زیره نیز حفظ شود. ضخامت زیره کفش طبی سبب ایجاد خصوصیت ضربه گیری در کفش می گردد.

پوشیدن کفش هایی که پاشنه انها از جنس چوب، و یا ام دی اف (MDF) می باشد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. حتی اگر فروشنده ادعای طبی بودن آن را داشته باشد. استفاده از این جنس پاشنه هایی می تواند به سرعت به پا آسیب رسانده و باعث ایجاد درد در ناحیه های مختلف پا، کمر، و حتی گردن شود.

سایز و اندازه کفش طبی: کفش طبی مناسب، باید کاملا اندازه پا باشد. اگر کفش تنگ باشد و پا را فشار دهد، مانع خون رسانی صحیح به اندام ها می شود و موجب اختلال در پا می شود. همچنین کفش تنگ، سبب احساس فشار در پا و در مواردی زخم پا می شود.

 

قسمت جلویی کفش ارگونومی، باید فضای کافی برای انگشتان پا را داشته باشد. انگشتان پا باید در شرایطی قرار بگیرند که نه آنقدر تنگ باشد كه روی هم بیفتند و نه آنقدر مکان قرار گرفتنشان در پنجه کفش گشاد و باز باشد که محافظت از آنها در برابر ضربه‌های وارده انجام نشود. تولیدی کفش بالساوا دارای متخصصین ارگونومی می باشد که تمامی کفش های تولید شده در تولیدی کیف و کفش بالساوا دارای استانداردهای کفش های ارگونومیک باشند. فاصله استاندارد بین انگشت شست پا و نوک کفش باید حدود یک سانتی متر باشد تا فشار زیادی به انگشت ها حین راه رفتن و دویدن وارد نشود. گشادی کفش و بازی کردن پا درون آن سبب ساییدگی پا و ایجاد اختلال در انتقال نیرو می‌شود.

تولیدی کفش بالساوا دارای انواع کفش زمستانی، کفش تابستانی، کفش ورزشی، کفش روزمره، کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش ارتوپدیک، و دیگر انواع کفش می باشد. همینطور اگر بدنیال کفش اسپرت ارزان هستید هم می توانید از کاتالوگ محصولات بالساوا دیدن فرمائید. بالساوا دارای انواع کفش تمام چرم و همینطور کفش هایی با جنس چرم صنعتی می باشد.

رویه چرمی کفش طبی :

رویه کفش طبی باید منعطف و از جنس چرم طبیعی تولید شود تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند. البته در حال حاضر، جنس‌های ترکیبی مختلف و با قیمت های مناسب تری برای رویه کفش‌های طبی طراحی شده‌اند که دارای چنین خاصیت‌هایی هستند. تولیدی کفش بالساوا از چرم تبریز بدلیل کیفیت بالا برای تولید کفش های چرم خود استفاده می کند.

پنجه عریض و با ارتفاع، از دیگر ویژگی های کفش طبی می باشد. پیشنهاد می شود برای اینکه پنجه کفش های انتخابی عریض باشد به جای استفاده از کفش های نوک تیز از کفش هایی با نوک گرد استفاده شود.

بالساوا تولید کننده انواع کفش طبی زنانه در تبریز و تولید کننده انواع کفش طبی مردانه در تبریز و تولید کننده اتواع کفش طبی بچه گانه در تبریز می باشد. اگر بدنبال مرکز خرید عمده کفش در تبریز هستید می توانید با تماس با تولیدی کفش بالساوا از محصولات بالساوا دیدن فرمائید.