کفش زنانه رنگ سال 2019

کفش زنانه رنگ سال 2019

شرکت پنتون رنگ سال 2019 را اعلام کرد و رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب شده است. این رنگ شبیه رنگ گلبهی است. بسیاری از خانم های اهل مد منتظر اعلام رنگ سال هستند تا بتوانند در انتخاب رنگ لباس، کیف و کفش، لوازم آرایشی، لاک و … از آن استفاده کنند.

تقریبا میتوان گفت 20 سال است که موسسه رنگ پنتون رنگ سال را انتخاب می کند. این گروه قدرتمند رنگ هر سال را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند و به آن نیاز دارند انتخاب میکند.

موسسه رنگ پنتون امسال برای انتخاب رنگ سال به زندگی زیر دریا متمرکز شده و رنگ سال 2019 را رنگ مرجانی زنده انتخاب کرده است که برخی آن را به صورتی مرجانی یا مرجانی سایه سرخ نیز معرفی میکنند.

اگر جزو افرادی هستید که به رنگ سال بسیار اهمیت می دهید و دوست دارید تیپ و استایلتان بر اساس مد و رنگ سال باشد بهتر است امسال از رنگ مرجانی در استایلتان استفاده کنید.

چرم و مواد اولیه بایستی بسیار مرغوب و مناسب مشتریان خوش سلیقه و خوش پوش بالساوا باشد و این موضوع مهم توسط گروه تحقیق و توسعه برند بالساوا به دقت بررسی می شود. در کنار مواد اولیه مرغوب، تولید توسط استادکاران زبردست بالساوا، محصولاتی منحصربفرد، بسیار متفاوت، و با کیفیت عالی منطبق بر استانداردهای بین المللی را آماده عرضه در فروشگاه های معتبر فروش محصولات چرمی می نماید. تولیدی کفش بالساوا مدلهایی بسیار شیک با استفاده از چرم مرغوب تبریز به رنگ مرجانی نیز تولید کرده است.