کفش‌های زرشکی انتخاب بسیاری از مردان

کفش‌های زرشکی انتخاب بسیاری از مردان

کفش‌های زرشکی انتخاب بسیاری از مردان

تولیدی کفش چرم بالساوا، کفشهای بسیار شیکی را در رنگبندی انواع مختلف زرشکی تولید میکند. کفش چرم مجلسی و کالج چرم و زرشکی در انواع کفش مردانه، کفش زنانه، و کفش بچه گانه زیبایی و شیکی خاصی به نوع پوشش میدهد و فرد را در رده ویژه ای از کلاس اجتماعی قرار میدهد.

اگرچه به لحاظ فنی رنگی است ، زرشکی می‌تواند تقریبا به عنوان یک رنگ خنثی عمل کند. زرشکی تقریبا دقیقا به همان شکل قهوه‌ای کار می‌کند. به عبارت دیگر ، اگر با یک لباس بپوشید، راحت‌تر می‌توانید زرشکی را بکشید؛ Derbies یک انتخاب چند منظوره تری نسبت به آکسفورد هستند، در حالی که با باهوش‌ترین کت کار نمی‌کنند، می‌توانید آن‌ها را با همه چیز از نیروی دریایی به شلوار جین و chinos بپوشید.

اگر شما در کت و شلوار، یک شلوار براق، زرشکی  آکسفورد، با زنگ مفرغ Berluti سبک زندگی کنید، می‌تواند راهی متمایز برای این باشد که آن‌ها احساس متفاوتی داشته باشند. آن‌ها به خصوص برای مراسم عروسی خوب هستند.

سبک‌های روزانه آزادی عمل بیشتری ارائه می‌دهند. کالج زرشکی یک سبک کلاسیک است و می‌تواند کفش تابستان شما باشد – تا چیزی از رنگ کتانی ملایم گرفته تا برنزه، نیروی دریایی و حتی chinos رنگارنگ استفاده کند.