کفش اسپرت چرم مردانه و کفش اسپرت چرم زنانه تولیدی کفش بالساوا

کفش اسپرت چرم مردانه و کفش اسپرت چرم زنانه تولیدی کفش بالساوا

کفش اسپرت مردانه چرم تولیدی کفش بالساوا

رویه اسپرت مدلهای کفش برند بالساوا از چرم طبیعی درجه یک تبریز می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و دوام و مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. محصولات کفش اسپورت برای افرادی تولید شده است که معمولا ورزش و یا پیاده روی زیادی دارند و مسافت های طولانی را در روز طی می کنند. زیره این کفش ها از جنس ترمو است که مانع سر خوردن در سطوح صاف می شود. کفی طبی این محصول نیز از جنس چرم طبیعی است و پا در آن بسیار راحت است. کفش های تولیدی کفش بالساوا در انواع رنگبندی تولید شده است و بسیار شیک و چشم نواز است.

برند بالساوا برندی شناخته شده و تخصصی محصولات چرمی می باشد. از جمله رسالتهای تولیدی بالساوا می توان به تولید محصولات با کیفیت جهانی و صادرات محور و منطبق بر استانداردهای ارگونومیکی و همینطور کسب رضایتمندی مشتریان است.

تولیدی کفش چرم بالساوا
تولیدی کفش چرم بالساوا

کفش اسپرت چرم مردانه و کفش اسپرت چرم زنانه

کفش اسپرت مردانه و کفش اسپرت زنانه تولیدی کفش بالساوا با طراحی بسیار شیک و در رنگ بندی متنوع ارائه شده است. جنس رویه کفش اسپرت بالساوا از چرم طبیعی درجه یک تبریز است. آستری کفش از چرم طبیعی تولید شده است و بهترین خاصیت این نوع آستری نرم بودن و عدم جذب بوی بد عرق پا است. کفی کفش های اسپورت بالساوا به صورت طبی و چرم طبیعی است و راحتی کافی را برای کف پا تامین می کند. زیره کفش اسپرت بالساوا از جنس ترمو است. بیشترین کاربرد این کفش برای افرادی است که بصورت روزمره در دانشگاه و محیط های اداری هستند و به فکر راحتی پا و حتی ستون فقرات خود هستند.

کفش اسپرت کلاسیک زنانه و مردانه

کفش اسپرت کلاسیک محصولات تولیدی کفش بالساوا از نوع کفش کلاسیک روزانه و کفش اسپرت است و با استایل های قدیمی و مد روز و به خصوص شلوار کتان به راحتی ست می شود. تمام چرم بودن آن و همچنین باکیفیت بودن مواد اولیه موجود در آن باعث شده است تا کیفیت بالایی برای آن متصور بود. با توجه به اینکه از این کفش هم برای فعالیت های ورزشی و هم به صورت روزمره استفاده می شود، رویه چرم طبیعی کفش پاسخگوی فعالیت ها و انتظارات شما است. آستری این کفشها از جنس چرم طبیعی تولید شده است. این آستری بوی بد عرق پا را جذب نمی کند. کفی این اسپرت به صورت طبی و از جنس چرم طبیعی تولید شده است. کفشی که دارای زیره ترمو است، دارای قدرت اصطکاک زیاد و همچنین مقاومت سایشی بالایی است.

تولیدی کفش بالساوا از سال 1363 تولیدکننده انواع کفشهای چرم زنانه، مردانه، و بچه گانه می باشد. از جمله استانداردهای جهانی بالساوا میتوان به گواهینامه بین المللی استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استاندارد DAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه TQM (مدیریت کیفیت جامع) از QMS مورد تائید IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح کشور در سال 1393 ، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت را از اداره کل استاندارد در تاریخ 1382 اشاره کرد.