چگونگی تمیز کردن کیف چرم طبیعی

چگونگی تمیز کردن کیف چرم طبیعی

چگونه عمر کیف های چرم طبیعی را افزایش دهیم

هنگام تمیزکاری و ضد عفونی خانه و کمد لباس تان از کیف های چرم طبیعی تان غافل نشوید. با این همه آلودگی و باکتری های مترو و بی آر تی، لکه های جوهر، اثر لوازم آرایش، زدگی و خوردگی، چند راه بسیار خوب برای تمیز کردن این عزیزان دل گران قیمت تان وجود دارد. با رعایت نکات زیر می توانید درخشش، انعطاف و نرمی را به کیف های چرم طبیعی بازگردانید.

تمیز کردن مهم است

هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، بهتر است. آسان ترین راه پاک کردن کیف چرم طبیعی با پارچه ی چیت آغشته به آب و  چند قطره صابون محلول در آن است. پارچه را به آرامی و در جهت بافت چرم طبیعی بکشید.

داخل کیف چرم طبیعی نیز به اندازه سطح آن کثیف می شود. جارو برقی را بردارید، سری باریک آن را وصل کنید و در عرض چند ثانیه گرد و خاک داخل کیف چرم طبیعی را از پاک کنید.

تمیز کردن نقطه ای

روش های مورد علاقه ی ما برای پاک کردن لکه های سمج جوهر، خون و غذا، مالیدن الکل و آبلیمو به کیف چرم طبیعی است. از استفاده از دستمال های مرطوب بچه و آرایش پاک کن به طور مستقیم بر روی کیف های چرم طبیعی خودداری نمایید، در عوض آنها را رقیق نموده و بعد از امتحان نمودن روی یک سطح کوچک کیف چرم طبیعی ترجیحا زیر کیف تا نتیجه ی آزمایش علمی تان معلوم نباشد، با احتیاط استفاده نمایید. برای مبارزه با لکه های روغن کوچک، پودر جاذب یا پودر بچه را بر روی آن بپاشید و بگذارید پودر تمام روغن را جذب نماید.

به کیف های تان برسید

اگر می خواهید کیف های چرم طبیعی تان بعد از چند سال مانند روز اولش باشد، همانند پوستتان، کیف های چرم طبیعی نیز نیازمند رسیدگی و توجه هستند. روغن کتان و سرکه ی سفید عوامل نرم کنندگی عالی ای برای نرمی، شاداب و براق به نظر رسیدن کیف های چرم طبیعی است. کیف های چرم طبیعی تان را از روغن های نفتی و معدنی که سنگین و مانع نفس کشیدن کیف می شود، دور نگاه دارید.

قسمت های فلزی کیف، مانند سگگ ها و قلاب ها را فراموش ننمایید. تمیز و پولیش کردن آن ها با پارچه ی چیت و تمیزکننده های چند منظوره ی خانگی، به آن ها جلا می بخشد و خراش های شان را می پوشاند. هم چنین، برای کارکرد موثر زیپ ها، روی آن ها موم عسل بمالید.

تولیدی کفش بالساوا برندی متفاوت برای کسانی است که به کفش مد روز و کیفیت کفش ارزش خاصی قائل می شوند. تولید از سال 1363 و تحقیق در خصوص مد روز کفش، همکاری با متخصصین و مدلیست های مطرح بین المللی، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و استاندارد، و حمایت از حقوق مشتریان عزیز برند بالساوا، تولیدی کفش چرم بالساوا را تبدیل به برندی منحصربفرد در دنیای مد کرده است.