چگونه کیف و کفش چرم را براق کنیم

چگونه کیف و کفش چرم را براق کنیم

تولیدی کفش چرم بالساوا، تولیدکننده کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کفش چرم بچه گانه، کفش چرم دخترانه، کفش چرم پسرانه، و تولیدکننده انواع کفش چرم مجلسی، کفش چرم کلاسیک، کفش چرم اسپرت، کفش چرم صندل، دمپایی چرم، و پوتین چرم در تبریز می باشد.

اگر وسایل حرفه ای براق کننده چرم را ندارید برای برق انداختن کیف و کفش چرم و یا دستکش چرمی می توانید از روشهای بسیار ساده و راحت استفاده کنید.

مثلا استفاده از پوست موز، روغن کتان …

چگونه کیف و کفش چرم را براق کنیم؟

شیوه نگهداری و براق کردن به صورت زیر می باشد.

یک تکه از پوست پرتقال را برداشته و به کفش چرم  و یا کیف چرم و یا دستکش چرمی خود بمالید و بعد با پارچه ای نرم آن را پاک کنید. نتیجه کار باور نکردنی است.

روی کفش چرم را با قسمت داخلی پوست موز مرطوب کنید که این کار سبب می شود یک لایه شیره موز روی آن ببندد دست نزنید تا خشک شود. این شیوه هم جالب است. امتحان کنید.

اول کفش را پاک کنید تا تمام لکه ها از بین برود که برای انجام این کار می توانید کفش را با پارچه تمیز کنید. برای تمیز کردن کفش می توانید از پارچه استفاده کنید. یک ساعت بعد از واکس زدن می توانید کفش را براق کنید.

می توانید وازلین و یا روغن کتان را به مقدار کم به کفش چرم بمالید و با دستمال نرم پاک کنید و با مخمل براق کنید و این گونه برق انداختن بیشتر برای کفشهای برقی استفاده می شود.