چه کار کنیم تا کفش و کیف را بهتر ست کنیم

چه کار کنیم تا کفش و کیف را بهتر ست کنیم

بالساوا تولیدی کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کفش چرم بچه گانه، کیف، کمربند، و انواع هدایای چرمی است. بالساوا دارای برترین مدلهای کفش می باشد و تنوع محصولات بالساوا بسیار بالا است. تمامی محصولات بالساوا دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

دانستن اینکه چه چیزی باید انجام شود و چه کارهایی را نباید هنگام ست کردن کفش و کیف انجام داد برای هر خانمی اساسی است. بنابراین در این مقاله تمام جزئیات را برای شما تعریف می کنیم. “قوانین” خاصی در این زمینه وجود ندارد، بنابراین برخی موارد خارج از مد در نظر گرفته می شوند، در حالی که برخی دیگر هنوز هم مد روز هستند.

آیا کفش و کیف من دقیقاً مطابقت دارند؟

نظرات مختلفی در مورد نحوه ست کفش و کیف وجود دارد. حتما شما هم میدانید که پوشیدن و ست کردن در کفش و کیف همیشه بسیار خوب است. واقعیت این است که اگر می دانید که چگونه با این روش ها مطابقت داشته باشید به شما امکان می دهد جلوه ای کلاسیک داشته باشید. بنابراین پیروی از قوانین خاصی در این زمینه بسیار مهم است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

خوب است که اطمینان حاصل کنید که کیف با کفش چرمتان مناسب است. اگرچه این به فصل و مناسبت بستگی دارد.

در اینجا ما به شما چند توصیه خواهیم داد تا بدانید که چگونه کیف و کفش را با هم ست کنید:

ست رنگ ها و الگوهای اولیه

اگر می خواهید لباس و کیف خود را با کفش ست کنید، استفاده از رنگ کفش ممکن است بهترین گزینه باشد. منظورم این است که یک کیف قهوه ای با کفش های قهوه ای خوب پیش می رود.

الگوهای مشابه هم همینطور است، اما سعی کنید آن را با همان پایه رنگ یا برجسته ترین رنگ در ترکیب کفشتان ست کنید.

مواد باید خوب جفت شوند

اینکه مواد کفش و کیف یکسان باشد تقریباً به اندازه رنگ اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر پوتین چرمی می پوشید، بهتر است کیفی با همان مواد اولیه یا رنگ را ست کنید.

همین اصل در مورد انواع دیگر بافت ها و مواد نیز صدق می کند.

این مورد برای کفش و کیف استفاده می شود، اما برای لباس استفاده نمیشود. منظورم این است که برای ست کردن حتما نباید با کفش چرمی شلوار چرمی نیز بپوشید. مواد و پارچه های مختلف به زیبایی ظاهری شما کمک میکند.

ساده را با براق ست کنید

در حال حاضر استفاده از ترکیبی به نام “ست کلی” بسیار رایج است، آنها یک جلوه متحد به ترکیب کفش و لباس میدهند. کفش و چکمه های زمستانی می توانند مرکز توجه لباس شما باشند.

نکته اصلی این است که هیچ تعارضی بین آنها وجود نداشته باشد. شما می توانید یک کیف کوله پشتی را با کفش های ساده و چشمک زن بپوشید.

در تمام لباس ها از همان لحن استفاده نکنید

استفاده از دقیقاً همان رنگ در تمام لباس ها از جمله مواردی است که هنگام ست کفش و کیف نباید انجام دهید.

توصیه کلی این است که از ترکیب رنگ های مختلف با همان رنگ یا رنگهای متضاد مانند سیاه و سفید استفاده کنید. کفش های شما همیشه باید کمی روشن تر یا تیره تر از لباس شما باشند.

مناسبت را فراموش نکنید

در ابتدا ذکر کردیم که این ست به چندین چیز از جمله مناسبت بستگی دارد. یعنی حتی اگر کفش و کیف خاصی هم ست به نظر برسند، اگر در یک مناسبت اشتباه پوشیده شوند، ظاهر خوبی نخواهید داشت.

دانستن اینکه چه چیزی را باید انجام دهید و چه کارهایی را نباید هنگام ست کردن کفش و کیف انجام دهید، به شما این امکان را می دهد تا با ظاهری بسیار بهتر در جامعه باشید و یک فرد خوشپوش باشید.