چرم تبریز کفش مشکی یا کفش قهوه ای

چرم تبریز کفش مشکی یا کفش قهوه ای

کفش مشکی در مقابل کفش قهوه ای

هیچ لیست واحدی از قوانین لباس مردان وجود ندارد که مربع آن را جامع و مطلق اندازه گیری کند. برخی از قوانین توصیه می کند که یک شخص باید فلز ذره روی لوپر خود را با سگک کمربند خود با فلز روی تعلیق های خود با دکمه های ژاکت ورزشی خود با فلز دکمه های سر دست خود مطابقت دهد. سپس مربع برخی از قوانین را که استثنا دارد ، اندازه می گیرد ، مانند قاعده ای که جوراب های مرد باید با رنگ شلوار او مطابقت داشته باشد. قوانین مد اندازه گیری مربع است که با مداد ، نه جوهر نوشته شده است. تولید کننده انواع کفش طبی زنانه در تبریز همه باید درهم و برهم شوند و سبک خود را ببینند که برخی از خلق و خوی را نشان می دهد.

 

مد مدرن ایستگاه راحتی ، به آمریکا اجازه می دهد تا از تعداد بیشتری از رنگها در کمد لباس روزانه ما استفاده کند. هر تولید کننده کفش سایه ای از تجربه ، قرمز ، آبی و غیره را در خط تجارت خود دارد. مرکز خرید عمده کفش در تبریز در عین حال ، اصلی ترین رنگ های متنوع در مربع کفش مردانه اندازه سیاه یا قهوه ای است.

مربع در هر جایی که انجام می دهید موارد کمی را اندازه گیری می کنید و گزینه ای بین کفش های سیاه و قهوه ای ندارید. اول از همه ، این مربع رویدادهای رسمی را اندازه گیری می کند. در اینجا ، تعداد کمی از رنگ قهوه ای برنامه مناسبی برای پوشیدن خواهد بود. ارتباط با ما کفش تبریز همچنین ، یک کد دقیق در محل کار اجازه نمی دهد که روی کفش های قهوه ای قرار دهید.

با این حال ، اگر تا به حال عبارت “بدون قهوه ای در شهر” را تشخیص داده اید ، آن را نادیده بگیرید. کفش های قهوه ای به اندازه مربع فانتزی (کفش های مشکی با اندازه کمربند مربع تر) و کاملاً معمولی هستند. چرم تبریز بعد از اینکه باید تعیین کنید که با کفش سیاه یا کفش قهوه ای سفر کنید یا نه ، قوانین بعدی را در نظر بگیرید. اما ، دوباره ، “قانون مربع معیار ایجاد شده برای شکسته شدن”.

کفش مشکی یا کفش قهوه ای

یکی از مهمترین قوانین حیاتی این است که از چرخاندن قهوه ای و مشکی در کنار کت و شلوارها و به خصوص یک کت و شلوار سیاه و کفش قهوه ای خودداری کنید. تولیدی صندل کفش های قهوه ای (یک انتخاب عالی آکسفورد قهوه ای) می توانند با کت و شلوار آبی تیره عالی به نظر برسند. سایه های قهوه ای همه چیز از شکلات تلخ و شیرین گرفته تا برنز سبک است و کفش های شما را کاملاً متنوع می سازد. کفش های قهوه ای با کت و شلوارهای رنگ خاکستری ، به ویژه سرمه ای ، خاکستری و آبی زیبا به نظر می رسند.

به نظر نمی رسد که کفش های سیاه چندان متنوع باشند زیرا کفش های قهوه ای ، با این وجود کفش تر و بسیار کلاسیک هستند. آنها با بسیاری از رنگ های شهری یا پر زرق و برق به خوبی هماهنگ خواهند شد. کت و شلوارهای زغالی و مشکی با کفش های مشکی زیبا به نظر می رسند و هنگامی که در بسیاری از مراسم رسمی شرکت می کنید ، یک نظم مطبوعاتی ایجاد می کنند. اگر لباس شما سیاه نیست ، حتماً از ساعت مشکی و کمربند مشکی به همراه کفش مشکی خود استفاده کنید.

در مورد شلوار جین و ترکیب آنها با کفش ، رنگ قهوه ای در اینجا ترجیح داده می شود. کفش های قهوه ای حتی با شلوار جین مشکی نیز می توانند زیبا به نظر برسند. به سادگی سعی کنید و سایه تیره تر را ببلعید. شلوار جین آبی می تواند با کفش های قهوه ای از هر سایه ای مطابقت داشته باشد ، علیرغم اینکه شما یک کت مشکی در بالاترین سطح دارید.

 

مثل همیشه ، مد ممکن است یک حالت ذهنی باشد. همراه لباس خود را بهم بزنید. با هنری بودن سبک خود را کشف کنید.