ویژگی های کفش طبی مناسب

ویژگی های کفش طبی مناسب

اگر دچار ناهنجاری در ساختار پا، آسیب‌دیدگی پیچیده و دردهای شدید هستید و یا یک بیماری عصبی بر روی پاهای‌تان اثری نامطلوب می‌گذارد، بدون شک به کفش چرم طبی مناسب و یا همان کفش ارتوپدی مناسب احتیاج پیدا می کنید. اما قبل از خرید کفش طبی چرم مناسب، ضروری است در مورد این کفش‌ها و ویژگی های حاکم بر آن آگاهی‌های لازم را کنید؛ بنابراین با بالساوا همراه باشید.

پشتیبانی از گوی پا: کفش‌های طبی دارای کفی‌های محافظتی هستند که از گودی پا (قوس کف پا) به خوبی پشتیبانی می‌کنند. هدف اصلی حمایت از گودی پا، از بین بردن حالت پرونیشن است که بر عملکرد فرد در هنگان راه رفتن و دویدن تأثیر می‌گذارد و علت اصلی درد کف و مچ پا است. این کفی‌ها با انتقال بخش قابل توجهی از وزن بدن به قوس پا، به کاهش فشار روی پاشنه و سینه پا (به ویژه قسمت توپی زیر انگشت شست) کمک می‌کنند. در کفش‌های بدون داشتن پشتیبانی مناسب از گودی، ناحیه قوس پا در توزیع فشار شرکت ندارد.

تنوع گسترده در پهنا: کفش‌های طبی در عرض‌های مختلف ساخته می‌شوند تا تناسب دقیق‌تری را نسبت به پهنای پای فرد ارائه دهند. بیشتر این کفش‌ها در اندازه‌های باریک، متوسط، پهن و بسیار پهن در بازار جهت فروش موجود هستند.

عمق اضافی: کفش‌های طبی دارای عمق اضافی برای جا دادن کفی‌های ضخیم و مخصوص ارتوپدی هستند و راحتی ایده‌آلی را ارائه می‌دهند که باعث از بین رفتن فشارهای مرتبط به کف پا می‌شود.

کفی‌های مخصوص: کفش‌های طبی با کفی‌های سبک و ارگونومیک بالساوا (سبک طراحی که مطابق بر فیزیک پا است) که زیر نظر متخصصین ارگونومی بالساوا ساخته می‌شود که به تسهیل حرکت پاها کمک می‌کنند. این کفی‌ها قابل تعویض هستند و به راحتی می‌توان بر حسب نوع پا آن‌ها را تغییر داد.

پنجه پهن: کفش‌های ارتوپدی مناسب به دلیل برخورداری از پنجه پهن برای کاهش فشار و ناهنجاری‌های انگشت، راحتی بیشتری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند. همچنین پنجه باعث حرکت دادن آسان انگشتان پا در داخل کفش نیز می‌شود.

برند بالساوا، طراحی بر اساس علم ارگونومی را پایه ی تولید کفشهای چرم خود قرار داده است. کفشهای بالساوا علاوه بر شیک بودن، کاملا استاندردهای بین المللی سلامتی انسان را رعایت کرده و گروه تحقیق و توسعه برند بالساوا، این مهم را با جدیت برای تمامی کفش ها اعم از کفش چرم زنانه و کفش چرم مردانه و کفش چرم طبی و کفش چرم بچه گانه و کفش مجلسی دنبال می کند.

تولیدی کفش چرم بالساوا، تولیدکننده کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کفش چرم بچه گانه، کفش چرم دخترانه، کفش چرم پسرانه، و تولیدکننده انواع کفش چرم مجلسی، کفش چرم کلاسیک، کفش چرم اسپرت، کفش چرم صندل، دمپایی چرم، و پوتین چرم در تبریز می باشد.