ویژگیهای یک جفت کفش مناسب چرم

ویژگیهای یک جفت کفش مناسب چرم

پوشیدن کفش چرم مناسب می تواند نقش عمیقی را در سلامت انسان ایفا کند، پاها قلب دوم انسان هستند و بیشترین فشار را از سمت وزن بدن تحمل می کنند، در طول روز با فعالیت های زیادی که یک انسان انجام می دهد بیشترین تجمع خون در قسمت پائین تنه و در پاها اتفاق می افتد و همین امر باعث شده تا این عضو مؤثر در گردش خون به عنوان یک عضو مهم، حساسیتهای خاص داشته باشد.

پوشیدن کفش چرم مناسب می تواند این فشارها را کاهش دهد و بهتر است در زمان تهیه کفش به داشتن پیشینه قوی و کیفیت کفش توجه کنیم، از جمله صنایع قدیمی در ایران می توان به صنعت کفش تبریز اشاره کرد. تولیدی کفش بالساوا با توانایی و مهارت بالا و توسط متخصصین داخلی طراحی و تولید می شود و علاوه بر آسیا در امر صادرات کفش به اروپا نیز موفقت های چشمگیری داشته است.

چرم و مواد اولیه بایستی بسیار مرغوب و مناسب مشتریان خوش سلیقه و خوش پوش برند بالساوا باشد و این موضوع مهم توسط گروه تحقیق و توسعه تولیدی کفش چرم بالساوا به دقت بررسی می شود. در کنار مواد اولیه مرغوب، تولید توسط استادکاران زبردست بالساوا، محصولاتی منحصربفرد، بسیار متفاوت، و با کیفیت عالی منطبق بر استانداردهای بین المللی را آماده عرضه در فروشگاه های معتبر محصولات چرمی می نماید.

انتخاب طراحی مناسب در کفش

طراحی کفش باید به گونه ای انجام شود تا کمترین فشار را بر روی ستون فقرات و قلب وارد کند، فشار وارده از سمت وزن می بایست در تمام نقاط پا به صورت متناسب تقسیم شود.

کفش ها در گردش خون مؤثر هستند و یک انتخاب نامناسب توازن را در حرکت خون بر هم زده و باعث می شود تا قلب به قدرت بیشتری برای ضربان و گردش خون لازم داشته باشد و این به معنای فرسایش قلب در طول زمان است، کفشهایی از جنس چرم طبیعی انتخاب بهتری برای در نظر گرفتن چنین خصوصیاتی هستند، در بین صنایع داخلی کفش چرم تبریز از جمله تولیدات داخلی از صنعت کفش تبریز است که توانسته اعتماد مصرف کننده را جلب کند.

از جمله مواردی که باید برای خرید کفش در نظر گرفته شود:

وجود قوس مناسب در کف کفش به شکلی که کف کفش بتواند قوس پا را پوشانده و تمامی فشار منتقل شده از سمت وزن را در یک نقطه متمرکز نکند. تولیدی کفش بالساوا تمامی محصولات خود را با استفاده از دانش روز دنیا و به صورت ارگونومیک تولید و عرضه می نماید.

به گفته فیزیوتراپیست ها و پزشکان اختلاف ارتفاع بین پاشنه کفش و پنجه ها نباید بیشتر از 2.5 سانت در نظر گرفته شود، کفش هایی که باعث زاویه بیش از حد در پا، نسبت به زمین می شوند فشار زیادی را به انگشتان و همچنین استخوانهای ساق وارد می کنند و نتیجه ایجاد کمر درد و پا درد است.

در خرید کفش هدف بلند مدت داشته باشیم

درست است که کفش های چرم به دلیل جنسشان معمولاً قیمت بالاتری دارند ولی این را در نظر بگیرید که همین کفش ها مدت زمان بیشتری را با شما خواهند بود و در طول زمان، فرسایش کمتری را تجربه می کنند که همین نکات در کنار حذف هزینه های سرسام آور پزشکی که چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ روحی آزاردهنده هستند در طول زمان از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند، تکنولوژی کفش دست دوز در ایران یک سابقه بس طولانی داشته و برندی مانند کفش تبریز با مدلهای کفش چرم و دست دوز این سنت را دنبال کرده است و تاریخچه بلند مدت این کفش ها نشان می دهد که توانسته اند رضایت زیادی را در بین مصرف کننده به دست بیاورند.