نکاتی قبل از خریدن کفش اسپرت

نکاتی قبل از خریدن کفش اسپرت

نکاتی قبل از خریدن کفش اسپرت

هنگام خرید کفش زنانه، اغلب اتفاق می افتد که یک جفت کفش اسپرت را ببینیم که بسیار زیباتر از باقی کفش ها است. ما آن کفش را می خریم و از خرید آن احساس غرور و خوشبختی می کنیم. اما زمانی که می خواهیم برای یک پیاده روی یا دورهمی از آن کفش استفاده کنیم، بعد از نیم ساعت درد را در پاهای خود احساس می کنیم. مشکل چیست؟ ما در خرید کفش اسپرت خود اشتباه کردیم! برای اشتباه نکردن در خرید کفش اسپرت، چه کار باید بکنیم؟ چگونه می توان کفش اسپرت با کیفیت و خوب خرید؟

برای خرید کفش اسپرت زمان بگذارید 

در خرید کفش زنانه عجله نکنید. بله، می دانیم که تمام کفش ها زیبا هستند ولی تمام آنها برای سلامت پا مناسب نیستند. آیا آنها راحت هستند؟ برای اینکه از این موضوع مطمئن شوید آنها را در فروشگاه بپوشید و برای مدت ده دقیقه با آنها اما نه خیلی آرام راه بروید، بعد از ده دقیقه مطمئنا پی به راحت بودن آن کفش خواهید برد.

سعی کنید بعد از ظهرها که پاهای شما کمی متورم است، به دنبال خرید کفش اسپرت بروید

سعی کنید بعدازظهر را برای خرید کفش اسپرت انتخاب کنید. بین ساعت 4 بعد از ظهر و 6 عصر زمان مناسب برای امتحان کردن کفش اسپرت است. برای آن دسته از افرادی که لوازم خود را به صورت اینترنتی سفارش می دهند امکان امتحان کردن کفش وجود ندارد. سعی کنید کفش را حضوری خرید کنید.

تولیدی کفش بالساوا برای داشتن یک خرید عالی و رضایت بخش، امکان خرید انواع کفش چرم زنانه بالساوا را برای شما در نظر گرفته است. با دیدن تنوع بالای کفش های زیبای برند بالساوا می توانید مدل دلخواه و مناسب را پیدا کنید.

همیشه کفش هایی را خریداری کنید که از کیفیت بالایی برخوردار هستند

اکثر کفش هایی که دارای قیمت پایینی هستند برای سلامت پا مناسب نیستند و اکثر آنها دارای کیفیت پایینی هستند. این کفش ها نه تنها ظاهر شما بلکه حتی پاها و به طور کلی روحیه شما را نیز خراب می کنند. همچنین، برای جلوگیری از تورم پوست و بروز درد پا، سعی کنید فقط کفش چرمی یا کفشی بخرید که داخل و رویه و کفی چرم طبیعی دارد.

طول پاشنه ای که برای کفش خود می خواهید چند سانت است؟

سعی کنید ارتفاع پاشنه بیشتر از 3 سانتی متر نباشد. دلیل این امر جلوگیری از کمردرد، درد پا و عدم تعادل و مهم ترین آن عدم امکان قدم برداشتن با پاشنه های بلند هنگام پا کردن کفش است.

نحوه قرارگیری و حس انگشتان پای خود را ارزیابی کنید

کفشی را پیدا کنید که فضای کافی برای انگشتان پا داشته باشد. کفش هایی که به اندازه کافی جا برای قرار گرفتن انگشتان پا نداشته باشند، قطعاً باعث درد پا خواهند شد. اگر به طور مداوم کفش پاشنه دار و بدون فضای کافی برای انگشت پا بپوشید، شانس ابتلا به میخچه، پینه پا و ورم مفاصل را افزایش می دهید.

کفش های جلو گرد و نوک بیضی به نسبت کفش های نوک تیز، فضای بیشتری برای قرار گرفتن انگشتان پا دارند. کفش هایی که دارای نوک پهن و گردی هستند برای سلامت انگشتان پا بهتر هستند.

همچنین، کفش هایی که دارای عمق بیشتری هستند به نسبت کفش های کم عمق تر برای قرار گرفتن انگشتان پا بهتر هستند.

 کفش چرمی بخرید

 کفش های ساخته شده از چرم دارای انعطاف بیشتری هستند و هنگام پوشیدن قالب پای شما را می گیرند. از آنجا که این مواد انعطاف پذیرتر هستند، احتمال عرق کردن پا نیز در آنها کاهش می یابد. در حالی که کفش های ساخته شده از مواد مصنوعی مقرون به صرفه تر هستند، اما سرمایه گذاری روی کفش با کیفیت بالا بسیار ارزشمندتر است.

کفش های چرم همچنین بیشتر از کفش هایی که از مواد مصنوعی تهیه شده اند، دوام خواهند داشت.

تولیدی کفش چرم بالساوا، تولیدکننده کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کفش چرم بچه گانه، کفش چرم دخترانه، کفش چرم پسرانه، و تولیدکننده انواع کفش چرم مجلسی، کفش چرم کلاسیک، کفش چرم اسپرت، کفش چرم صندل، دمپایی چرم، و پوتین چرم در تبریز می باشد.

کفی داخلی کفش را بررسی کنید 

هنگامی که کفش اسپرت می پوشید، فشار بیشتری به کف پای شما وارد می شود. کفی داخلی مناسب در کفش اسپرت باعث می شود پاشنه ی پای شما راحت تر باشد. قبل از خرید کفش، این قسمت از کفش را بررسی کنید.

اگر کفش دارای کفی راحتی نیست، برای آن کفی بخرید تا هنگام پوشیدن، آن را داخل کفش قرار دهید. کفی ها می توانند به اندازه کامل، سه چهارم، اندازه نیم یا فقط به اندازه پاشنه پا باشند.

اگر از کفی در کفش خود استفاده می کنید، مطمئن باشید که هنوز فضای کافی برای انگشتان پای خود دارید.

 سبک هایی را انتخاب کنید که ثبات قدم برداشتن را بهبود می بخشند 

هرچه کفش شما باثبات تر و ایمن تر باشد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. علاوه بر ارتفاع پاشنه، ویژگی های طراحی دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود کفش اسپرت برای شما راحت تر شود. موارد زیر را در هنگام خرید کفش اسپرت بررسی کنید:

کفشی با پاشنه پهن بخرید. هر چه پاشنه کفش پهن تر باشد، هنگام قدم برداشتن ثبات بیشتری خواهید داشت.

کفش هایی که کفپوش چوبی یا سخت دارند، سفت تر هستند و راه رفتن با آنها دشوارتر خواهد بود. به دنبال کفش هایی با زیره های ترمو باشید.

راه رفتن با کفش پشت بند دار در مچ پا، اسپرت جلو باز و چکمه ها راحت تر از صندل های بدون بند است. هرچه پای شما در کفش بیشتر به اطراف حرکت کند، پیاده روی دشوار خواهد شد.

 قوس کفش را بررسی کنید 

اگر کفشی دارای طراحی درست قوس زیر پاشنه باشد، پاشنه و شکل طبیعی پا به درستی داخل آن قرار می گیرد. اگر احساس می کنید هنگام راه رفتن روی انگشتان پا هستید، طراحی قوس کفش نادرست و ممکن است خیلی بلند باشد.

بالساوا به انگلیسی BALSAVA تولیدکننده کفشهای چرم طبیعی می‌باشد که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش چرم، صندل چرم، دمپایی چرم، بوت و نیم بوت چرم به بازار جهانی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تبریز است. بالساوا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش چرم محسوب می‌گردد. تولیدی بالساوا از سال 1363 فعالیت خود را در زمینه تولید کفشهای چرم آغاز کرده است.