مرکز خرید عمده کفش در تبریز: بهار و تابستان 1400

مرکز خرید عمده کفش در تبریز: بهار و تابستان 1400

چه کفش هایی در بهار و تابستان 1400 مد می شوند؟

طراحان کفش مردانه هدف و سودمندی این فصل را هدف قرار داده اند. این روند اساساً به این معنی نیست که شما به سادگی باید مد کلاسیک یا بروشورهای پوست حیواناتی را که فصل گذشته دریافت کرده اید ، کنار بگذارید. تولید کننده انواع کفش طبی زنانه در تبریز روندهای جدید فقط جهتی را تعیین می کنند که سبک در طی آن حرکت می کند.

 

روند کفش مردانه بهار و تابستان 1400

 

  1. کفش کتانی سفید

کفش های کتانی سفید کفش های دمدمی مزاجی به نظر می رسند و به اندازه کافی سخت گیرانه به نظر می رسند تا بتوانند لباس ها را با آنها هماهنگ کنند. مرکز خرید عمده کفش در تبریز اما شگفتی کفش های کتانی سفید در این واقعیت انکارناپذیر نهفته است که نیازی نیست مجبور شوید چیزی را انتخاب کنید که مناسب آنها باشد: مطابق با طراحان ، این کفش کاملا در هر لباس راحتی – از شلوار جین گرفته تا لباس محل کار متناسب است.

 

  1. چکمه های پیاده روی مدل Vintage

این کفش های قابل توجه با بندهای گسترده ، مربع یکی از راه حل های جدید فصل جدید است. لازم است که آنها ظاهری معاصر نداشته باشند. ارتباط با ما کفش تبریز به نظر می رسد این نوع چکمه ها توسط پدر شما که در یک راهپیمایی روزمره اتفاق می افتد ، پوشیده اند. ترکیبی از عاشقانه و سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید آن را به جریان سبک دعوت کنید.

 

  1. کفش های رنگارنگ به سبک قدیمی

کفش های کتانی کم رنگ با رنگ های خنثی (روشن ، تیره ، بژ ، خاکستری ، خاکی) و اگرچه قطعات غیرمعمول غیرمعمول برای حرکت هنری نیستند ، چرم تبریز در واقع یک کفش جهانی مناسب برای مردان است. و همچنین بهترین و شاید محبوب ترین مورد طراحان در سال 2019 این است که ترکیبی از کفش های کتانی به سبک قدیمی با شلوار جین ، پیراهن پارچه ای ، پیراهن کش و کلاه.

 

  1. کفش هایی با کفی های مختلف

کنتراست فقط مربوط به رنگ نیست ، تولیدی صندل اما به طور همزمان پارچه است ، به همین دلیل فرم فقط واقعی است. اگرچه ، سبک ها هشدار می دهند: این کفش ها توجه را به خود جلب می کنند و بنابراین ، به یک نوع پانسمان محدود و مستقیم نیاز دارند. در غیر این صورت ، تصویر با قسمت های روشن بسیار پر خواهد شد.

 

  1. کفش هایی با یک کف شیار دار مهم

کفش های به سبک نظامی در بسیاری از فصول از مد خارج نمی شوند. کف شیار دار با محافظ های لاستیکی قابل توجه ، مانند چکمه های ارتش ، کفش های برجسته و مهمانی که در حال حاضر هستند را زینت می دهد.

 

  1. کفش هایی با انگشت پا دوخته شده

مربع مقرنس ها به مد باز می گردند. کد رایانه جوراب مشخص آنها با یک درز جسورانه در کفش هایی است که در بیشتر مجموعه های سبک امسال ارائه شده است. اگر قاطع نیستید که چه کفش یا چکمه ای بپوشید ، اولویت را برای احتمال “موکاسین” ارائه دهید – در حال حاضر این روند کاملاً رواج دارد.

 

  1. صندل با بندهای پهن.

طبیعت گردی وحشیانه یا صندل های مد روز شهری برای آقایان ، ساخته شده از پوست حیوانات واقعی یا بندهای نایلونی ، کلاسیک یا روشن مانند اندازه های مربع رنگ Ne برای این فصل ضروری است. آنها نه تنها با شلوارک و چینی قافیه می شوند ، بلکه به طور همزمان با رواج محل کار نیز قافیه هستند. و همچنین ، طراحان با این صندل ها جوراب می پوشند. آنچه پیش از این درباره یک مسئله عجیب تصور می شد ، این روزها به یک روند تبدیل می شود. این روند را دنبال کنید یا نه ، این به شما بستگی دارد.