مراحل تولید کفش چرم

مراحل تولید کفش چرم

مراحل تولید کفش چرم در حالت کلی

یک تولیدی کفش چرم در حالت کلی برای کفش زنانه، کفش مردانه، کفش بچه گانه، شامل کفش رسمی، کفش روزانه، کفش تابستانی، کفش اداری، کفش مدرسه، کفش مد روز، کفش تابستانی، کفش پاشنه بلند و کفش پاشنه کوتاه، کفش ورزشی، کفش اسپرت، صندل، دمپایی، کفش چرم تبریز، و هر نوع کفش چرم دیگری موارد زیر را نیز انجام میدهد. البته تولید کفش چرم مرغوب صرفا با مراحل زیر انجام نمیشود بلکه مراحل بیشتری برای تکمیل تولید کفش چرم مرغوب انجام میپذیرد.

مرحله ۱ برش الگو

تقریبا هر جفت کفش که با کفش‌های شکار درست می‌کنیم منحصر به فرد است و به این ترتیب به یک الگویمنحصر به فرد نیاز دارد. برش الگو شامل ایجاد شکل هر جز از کفش است. با تمام ترکیبات ممکن کفش و هر اندازهکفش که به یک الگوی جدید نیاز دارد، ما الگوهای زیادی در استودیوی ما داریم ! در ویدئوی بالا شما می‌توانید یکالگوی بالایی را ببینید که ایجاد شده‌است. قسمت بالایی قسمتی از کفش است که بالای پا می‌نشیند. بخش‌هایدیگر کفش که باید طرح‌هایی داشته باشند شامل: تنها  هسته ته کفش ؛ بخش داخلی کفش که مستقیمازیر پای آن قرار می‌گیرد ؛  لایه خارجی که مستقیما زمین را لمس می‌کند  و پاشنه.

مرحله ۲ ابزار تجارت

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ساخت کفش آخرین است، چیزی که مشتریان هرگز به آن نمی‌رسند. آخرین بخشیک تکه از مواد است که در آن کفش‌ها شکل می‌گیرند. آخرین مورد برای هر کفش و سبک کفش به کار می‌رود. برایمثال، یک کفش با یک انگشت نوک تیزش با نوک نوک پا شکل می‌گیرد. آخری به قدری مهم است که تناسب واحساس کفش را مشخص می‌کند.

مرحله ۳ مسطح کردن لبه تکه‌های چرمی

فرآیند مسطح کردن لبه تکه‌های چرمی است که به الگوی بریده شده‌اند ، بنابراین نازک‌تر از بقیه قطعاتچرمی است. این کار باعث می‌شود که تکه‌های چرم به هم متصل شوند و به شما تناسب بهتری داشته باشند وهمچنین کیفیت آن را از یک جفت کفش راحت انتظار داشته باشید.

مرحله ۴ چسباندن

قسمت‌های مختلف کفش به دقت بخیه زده می‌شوند.

مرحله ۵ آماده‌سازی

مرحله بعدی آماده‌سازی قبل از اضافه کردن به کفش‌ها است.

مرحله ۶ انتخاب پاشنه

کدام پاشنه کفش را دوست دارید؟ پاشنه‌های پا با شکل‌های مختلف و اندازه‌های مختلفی می‌آیند و شما بایدانتخاب کنید! اینها به هسته پاشنه کفش تان در چرم تبدیل شده‌اند که انتخاب کرده‌اید.

مرحله ۷ افزایش بیش از حد

این کار به دقت در کنار هم قرار می‌گیرد و نکات نهایی را برای یک جفت کفش می‌دوخت.

مرحله ۸ آماده‌سازی تنها

مهره‌های اصلی تنها کفش توسط  قطعه‌ای که در برابر پای شما می‌نشیند  و  قطعه‌ای که بر روی زمینمی‌نشیند  پوشش داده می‌شوند.

مرحله ۹ کفش‌های شکار

کفش‌های شکار با عشق به کفش‌های شما اضافه می‌شوند.

گام ۱۰ affixing the outersole

است که بر روی کفش نصب شده‌است.

مرحله ۱۱: بسته بندی

آخرین برش، تمیز کردن و تمیز کردن کفش‌ها. سپس کفش‌ها مرتب می‌شوند و بسته بندی میگردند و به فروشگاه ها ارسال میگردند.