مدل کفش کالج مردانه

مدل کفش کالج مردانه

مدل های کفش کالج مردانه

یکی از انواع مدل کفش مردانه کفش کالج است که به لوفر نیز شناخته میشود، کفش کالج جزو کفش اسپرت مردانه است که آقایان برای استایل روزانه شان از آن ها استفاده میکنند. کفش های کالج مخصوص فصل بهار و تابستان هستند و آقایان جوان از آن ها بسیار استقبال میکنند زیرا بسیار راحت و زیبا هستند. بهتر است برای شیک بودن و کیفیت بالاتر کفش کالج از کفش کالج چرم استفاده کنید.

بالساوا برندی متفاوت برای شیک پوشان است. تجربه ای بیش از سی و پنج سال در تولید و تحقیق در خصوص مد روز جهان، همکاری با متخصصین و مدلیست های مطرح بین المللی، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و استاندارد، و حمایت از حقوق مشتریان عزیز بالساوا، بالساوا را تبدیل به برندی منحصربفرد در دنیای مد کرده است.

کفش کالج مردانه جدید

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کیف، کفش، و محصولات چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. برند بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد.

کفش های کالج بند ندارند و لازم نیست زمانی را صرف بستن و باز گردن بند کفش هایتان کنید، یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش مردانه چرم این است که با انواع سبک های لباس هماهنگ است.

کفش های کالج با انواع شلوار جین و کتان و حتی کت و شلوار قابل ست شدن هستند و به خاطر تنوع رنگی بالایی که دارند زیاد مورد استفاده قرار میگیرند.