مدل کفش مردانه در بهار و تابستان سال 1399 (تولیدی کفش بالساوا)

مدل کفش مردانه در بهار و تابستان سال 1399 (تولیدی کفش بالساوا)

چه مدل کفش مردانه در بهار و تابستان سال 1399 در مد خواهد بود

طراحان کفش مردانه امسال به کفش اسپرت و کفش طبی توجه داشتند. این روند لزوماً به معنای این نیست که شما باید مدل کفش کلاسیک یا مدل کفش مجلسی چرمی که فصل گذشته خریداری کرده اید را فراموش کنید. روندهای جدید فقط جهت حرکت مد را تعیین می کنند.

بالساوا از سال 1363 تولیدکننده کفشهای چرم مردانه، زنانه، و بچه گانه می باشد و سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیای را دارد. کارخانه و دفتر مرکزی بالساوا در شهر تبریز می باشد.

روند کفش چرم مردانه 1399 بهار و تابستان

کفش اسپرت سفید

به نظر می رسد کفش سفید کفش فریبنده ای است و به نظر می رسد که هماهنگی با لباس به اندازه کافی راحت است. اما زیبایی کفش سفید در این واقعیت نهفته است که نیازی به انتخاب سخت برای ست کردن با آن ندارد. به گفته مدلیست های مطرح جهان، کفش اسپرت سفید کاملاً مناسب هر لباس است، از شلوار جین گرفته تا لباس اداری.

بوت های روزانه

این مدل کفش چرم، یکی از راه حل های جدید فصل جدید است. مهم است که از نگاه مدرن برخوردار باشید. این نوع بوت چرم به نظر می رسد که شما یک کفش بوت زمستانی پوشیده اید. ترکیبی از سبک مد روز و متفاوت از دیگر کفش چرم دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید تا وارد جریان مد شوید.

کفش اسپرت ورزشی

کفش چرم ورزشی اسپرت کم رنگ با رنگهای خنثی (مشکی و کرمی، بژ، خاکستری، خاکی) به معنای واقعی کلمه یک کفش جهانی ایده آل برای آقایان و بانوان است. بهترین و شاید محبوب ترین طرح در سال 2020، ترکیبی از کفش ورزشی مدرسه قدیمی با شلوار جین، پیراهن طرح دار است.

کفش بالساوا

کفش با زیره رنگی

این کفش ها توجه را به خود جلب می کنند، و دارای سبکی مخصوص و منحصربفرد هستند.

صندل با بندهای پهن

پیاده روی روزانه طولانی مدت یا صندل های شهری شیک برای آقایان ، ساخته شده از چرم اصل یا با بندهای کشی ، رنگ های کلاسیک یا روشن امری ضروری برای فصل بهار و تابستان است. آنها نه تنها با تیپ اسپرت و جین بلکه با سبک اداری ست می شوند.

برند بالساوا برندی شناخته شده و تخصصی محصولات چرمی می باشد. از جمله رسالتهای تولیدی بالساوا می توان به تولید محصولات با کیفیت جهانی و صادرات محور و منطبق بر استانداردهای ارگونومیکی و همینطور کسب رضایتمندی مشتریان است.