مدل های کفش پیاده روی دخترانه و زنانه

مدل های کفش پیاده روی دخترانه و زنانه

تولیدی کفش بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت کفش چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه است. برند کفش بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید کفش چرم با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد.

کفش پیاده روی  معمولا به کفش های اسپرت و بند دار گفته میشود که بدون پاشنه بلند هستند اما برخی مدلهای کفش پیاده روی تولیدی کفش چرم بالساوا بدون بند نیز می باشند.

از این سبک کفش پیاده روی  که بدون بند هستند بیشتر در دانشگاه ها و مدارس و ادارات استفاده می شود و معمولا دختر خانم ها از آن ها استقبال زیادی می کنند که نمونه ای از انواع کفش پیاده روی  را می توانید در کاتالوگ تولیدی کفش چرم بالساوا مشاهده نمایید.

مدل های شیک ست کفش پیاده روی  مادر و دختر

ست کردن به سبک مادر دختری یا ست کفش مادر و دختر یکی از شیرین ترین کارها برای مادران است طوری که با دیدن هماهنگی بین خودشان و دخترشان کلی ذوق می کنند. مادر و دخترهای با سلیقه میتوانند لباس، کفش چرم، زیورآلات و… را با هم ست کنند اگر شما هم جزو مادران خوش ذوق و سلیقه هستید می توانید از مدلهای شیک و بروز تولیدی کفش بالساوا، مدل کفش ست بسیار شیک برای خود انتخاب کنید.

در ست کردن کفش پیاده روی  فقط حواستان باشد که مدل کفش پیاده روی  شما و دخترتان دقیقا مثل هم نباشد به این صورت که یک تغییر جزئی با هم داشته باشند مثلا کفش پیاده روی  شما بند دار باشد و کفش پیاده روی  دخترتان چسبی. این خیلی ایده جالبی است که یک مادر و دختر کفش پیاده روی  هایشان با هم ست باشد پس اگر دختر دارید این ایده جالب را از دست ندهید.