مدل های ست کیف و کفش عسلی چرم

مدل های ست کیف و کفش عسلی چرم

یکی از قوانین همیشگی مد و شیکپوشی ست کردن کیف و کفش چرم است که خانم ها سالیان سال است که از این قانون مد پیروی میکنند و سعی میکنند برای موقعیت های مختلف کیف و کفش ست انتخاب کنند.

سلیقه شخصی حرف اول را در انتخاب کیف و کفش برای لوکس پوشان میزند اما مد در این رابطه چه برای گفتن دارد؟ در دنیای مد ست کردن کیف و کفش به دو روش صورت میگیرد یکی اینکه کیف و کفش تان دقیقا همرنگ و یک مدل باشند ولی روش دیگر ست کردن کیف و کفش این است که از دو رنگ متفاوت که با هم همخوانی دارد برای کیف و کفش تان استفاده کنید.

عسلی یکی از پرطرفدارترین رنگ هایی است که خانم ها برای انتخاب ست کیف و کفش آن را انتخاب میکنند، به همین منظور در تولیدی کفش بالساوا مدل های متنوع اسپرت، مجلسی، تابستانی، زمستانی، و دیگر انواع مدل کفش های عسلی را تولیدی و عرضه می کند.

معمولا خانم ها می دانند کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی می توانند هماهنگ کنند که در ادامه به شما میگوییم کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی ترکیب کنید.

کیف و کفش عسلی را میتوانید با مانتو شلوار سفید، مشکی، قهوه ای تیره و… ست کنید. استایل مشکی مجلسی تان را میتوانید با کیف و کفش عسلی رنگ هماهنگ کنید و حسابی خوش بدرخشید.

تولیدی کفش بالساوا برندی متفاوت برای شیک پوشان است. تجربه ای بیش از سی و پنج سال در تولید و تحقیق در خصوص مد روز جهان، همکاری با متخصصین و مدلیست های مطرح بین المللی، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و استاندارد، و حمایت از حقوق مشتریان عزیز بالساوا، بالساوا را تبدیل به برندی منحصربفرد در دنیای مد کرده است.