مدل شیک بوت مجلسی زنانه

مدل شیک بوت مجلسی زنانه

نیم بوت و بوت های مجلسی را برای مجالس در فصل پاییز و زمستان فراموش نکنید، این مدل کفش های مجلسی چرم با لباس مجلسی های کوتاه فوق العاده شیک میشوند بنابراین اگر میخواهید استایل مجلسی جذابی داشته باشید بوت های مجلسی را فراموش نکنید.

برند کفش چرم بالساوا با کسب استانداردهای جهانی از جمله گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استانداردDAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS و با تائیدیه ی IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح در سال 1393، چندین استاندارد و گواهینامه ی معتبر جهانی، و همچنین همکاری با متخصصان حرفه ای بین المللی، پیشتاز محصولاتی با کیفیت، و رضایت همیشگی مصرف کنندگان می باشد.

بوت های مجلسی زنانه بند دار، نگین دار، لژدار هستند که امسال مدل بوت های فوق العاده لاکچری توسط تولیدی کفش بالساوا تولید شده اند که با فرا رسیدن پاییز و زمستان پشت ویترین مغازه ها خودنمایی میکنند، نمونه ای از مدل بوت های چرم بالساوا را در کاتالوگ تولیدی کفش بالساوا مشاهده نمایید.

مدل پوتین مجلسی زنانه و دخترانه

پوتین های مجلسی چرم زنانه در انواع مدل های مختلف و رنگ های جذاب وجود دارند که همگی لاکچری هستند، این پوتین های شیک با انواع لباس مجلسی قابل ست شدن هستند و استایل باکلاسی به بانوان میدهند.

مدل پوتین های مجلسی و جدیدی برای بانوان شیک پوش توسط تولیدی کفش بالساوا تولید شده است. پوتین های مجلسی اصولا ساق بلندتری نسبت به پوتین های دیگر دارند.

پوتین های مجلسی در انواع جلو باز و جلو بسته وجود دارند که مدل های جلوباز آن ها برای مجالس پرطرفدارتر است، برای مجالس در فصل زمستان بهتر است از پوتین های مجلسی که بسیاز شیک هستند استفاده کنید.