ست کردن کفش چرم با لباس

ست کردن کفش چرم با لباس

ست کردن کفش و لباس اگر به درستی انجام شود استایل شما را جذاب میکند.

ست کردن کفش و لباس زنانه شاید موضوع پیچیده ای به نظر بیاید اما در حقیقت با رعایت چند نکته ساده میتوانید به راحتی کفش و لباس تان را ست کنید و در موقعیت های مختلف خوشتیپ باشید.

تولیدی کفش بالساوا برندی متفاوت برای کسانی است که به مد روز و کیفیت کفش ارزش خاصی قائل می شوند. تولید از سال 1363 و تحقیق در خصوص مد روز کفش، همکاری با متخصصین و مدلیست های مطرح بین المللی، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و استاندارد، و حمایت از حقوق مشتریان عزیز برند بالساوا، تولیدی کفش چرم بالساوا را تبدیل به برندی منحصربفرد در دنیای مد کرده است.

رنگ کفش اسپرت چرم

برای انتخاب کفش اسپرت بهتر است سراغ کفش های اسپرت چرم با رنگ های شاد و یا کفش رنگ سفید یا کفش رنگ مشکی بروید، کفش هایی که رنگ شان رنگ سال است میتواند گزینه خوبی باشد مثلا رنگ مرجانی. با پوشیدن کفش این رنگی میتوانید لباس با رنگ های مختلف را با آن ها ست کنید.

کفش اسپرت چرم را می توانید با لباس رسمی هم ست کنید ولی با لباس اسپرت تیپ و ساتایل شما تک خواهد شد.

کفش های ساده و پر زرق و برق

برای اینکه بتوانید با استایل تان جلب توجه کنید باید این قانون را رعایت کنید، کفش های ساده باید با لباس های طرح دار و پر زرق و برق ست شوند از طرفی دیگر کفش های کار شده و نگین دار بهتر است با لباس های ساده ست شوند.

چه کفشی برای چه موقعیتی؟

شاید شما کفش های زیبایی داشته باشید اما اگر با موقعیت و استایل شما هماهنگی نداشته باشند و نتوانید آن ها را ست کنید. مثلا کفش مجلسی را بهتر است با لباس مجلسی ست کنید یا کفش اسپرت چرم برای جشن و مجالس مناسب نیست اما اگر هر کدام برای موقعیت های مناسب انتخاب شوند فوق العاده زیبا هستند.

هر رنگ کفش با چه رنگ لباس؟

کفش مشکی:

کفش مشکی با انواع لباس ها قابل ست شدن است به جز لباس های پاستلی رنگ.

کفش قهوه ای:

لباس هایی به رنگ کرم، بژ، استخوانی، قهوه ای، سفید با کفش قهوه ای به خوبی ست میشوند.

کفش سفید:

با کفش سفید بهتر است لباس هایی به رنگ روشن و پاستلی بپوشید.

کفش طوسی:

لباس های صورتی، مشکی، سفید و طوسی به کفش طوسی نیاز دارند.

کفش طلایی:

لباس هایی به رنگ سفید، مشکی، قرمز را میتوانید با کفش طلایی ست کنید.