روش های ست کردن رنگ کفش با لباس برای بانوان

روش های ست کردن رنگ کفش با لباس برای بانوان

روش های ست کردن رنگ کفش با لباس برای بانوان

وقتی بانوان دقیقا زمانی که به یک مراسم یا مجلسی دعوت می شوند یک دغدغه بسیار مهم و با اهمیت برایشان ایجاد می شود که چه پوششی باید داشته باشند تا مناسبتی با آن مجلسی که می روند داشته باشد؟ چگونه رنگ لباسشان را با رنگ کفش ست کنند؟ و بیش از پیش استرس میگیرند که آیا رنگ لباسشان با یکدیگر هماهنگ هست یا نه.

اینها سوالاتی است که برای هر کسی در هر موقعیتی می تواند پیش بیاید اما در این مطلب خواندنی و کاربردی قصد داریم به سراغ ترفند های ست کردن رنگ کفش و لباس زنانه برویم.

مطمئنا به این موضوع واقف هستید که در اولین نگاه، جذابیت استایل یک مرد به ست کردن کفش و لباس هایش بستگی دارد. بنابراین حتما باید یک سری اصولی که در انتخاب کفش و لباس وجود دارد رعایت کنید تا به یک تیپ ایده آل که مد نظرتان هست رسیده باشید.

بانوان بایستی علاوه بر اینکه باید دقت بالایی در انتخاب مدل کفش خود داشته باشند بلکه باید در انتخاب رنگ کفش نیز حساسیت زیادی به خرج دهند چرا که در عین سادگی دشواری های خاص خود را داشته و بایستی جدا از زیبایی به ست شدن آن با لباس توجه شود.

تمامی این مقدمه چینی ها برای این بود که در خرید کفش و لباس یک سری اصول را رعایت کنید حال سوالی که از شما داریم این است آیا تا به حال در خرید و انتخاب خود انقدر حساسیت به خرج داده اید؟

آیا میدانید چگونه کفش خود را با لباستان ست کنید؟

ست کردن کفش با لباس مختص بانوان

اصول ست رنگ کفش و لباس برای بانوان

ست کردن رنگ کفش و رنگ لباس بانوان قوانین و اصول خاصی دارد که باید حتما از آن ها باخبر باشید تا خوش استایل تر شوید پس برای اینکه پوشش جذابی داشته و خوش استایل به نظر برسید حتماً باید یک سری اصول و قوانین را که مختص ست کردن رنگ کفش و لباس می باشد رعایت کنید که شامل:

  • کاربرد رنگ شکلاتی به مراتب بیشتر از رنگ قهوه ای روشن می باشد.

قبل از هر چیزی در چند خط اشاره ای به قوانین کلی میکنیم:

–  باید بدانید رنگ مشکی هوشمندانه ترین و مناسب ترین انتخاب برای کفش می باشد.

– نکته جالب و مهم اینکه یک قانون قطعی و کلی در انتخاب رنگ کفش وجود ندارد چرا که مدل کفش در این انتخاب بسیار دخیل است و نقش مهمی دارد. به عنوان نمونه رنگ های تیره همچون رنگ مشکی بهترین رنگ برای کفش کلاسیک می باشد در حالیکه بیشتر کفشهای اسپرت پرطرفدار به رنگ سفید در بازار عرضه میشوند.

– به طور کلی می توان گفت بهتر است از رنگ های تیره استفاده کرد تا رنگ های روشن. چرا که به راحتی با رنگ های دیگر قابلیت ست کردن دارد.

حالا نوبت به قوانین ست کردن رنگ کفش و لباس رسید

  1. رنگ مشکی

برای همه ما محرز است که رنگ مشکی در عین سادگی اش بهترین انتخاب برای کفش است، بخصوص کفش چرم زنانه؛ و به راحتی با هر لباسی ست می شود و نکته قابل توجه اینکه دیرتر کهنه و کثیف میشود. برای مثال میتوان گفت یک جفت کفش آکسفورد با رنگ مشکی بهترین گزینه برای کمد لباستان می باشد بنابراین می شود نتیجه گرفت که کفش رنگ مشکی با هر لباسی به راحتی ست میشود.

اگر استایل رسمی دارید و کفشتان مشکی است آن را با شلوار های خاکستری، مشکی یا سفید ست کرده و لذت ببرید. برخلاف باور قدیمی ها، کفش مشکی با شلوار سرمه ای نیز هماهنگی زیبا و قشنگی دارد.

البته بهتر است برای ظاهری سنگین تر و شیک از تونالیته های تیره این رنگ استفاده شود ولی اگر صرفاً هدفتان این است که کفش اسپرت را با لباس و شلوارتان ست کنید فرصت انتخاب بیشتری پیدا می کنید و می توانید در کنار رنگ های دیگر شلوار هایی از جمله شلوار جین نیز به انتخاب خود بیافزایید.

ترفندهای اصولی برای ست کردن کفش با لباس

 ست کردن رنگ کفش با رنگ لباس

  • رنگ قهوه ای

بعد از رنگ مشکی مناسب ترین گزینه برای انتخاب رنگ کفش بانوان رنگ قهوه ای می باشد. چرا که این رنگ کفش را می توان در هر مراسمی از میهمانی های شبانه گرفته تا محیط اداری به عنوان کفش اداری زنانه به پا کرد. هرچقدر رنگ قهوه ای کفش به سمت روشن میل کند تیپ و ظاهر شما نیز غیر رسمی تر دیده می شود.

ست شدن با این رنگ کفش بسیار ساده است و رنگهای متنوعی را می توانید استفاده کنید فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان رنگ قهوه ای کفش با رنگ قهوه ای لباس دقیقا یکی نباشد.

بنابراین اگر لباستان هم قهوه ای است تونالیته متفاوتی با کفش خود انتخاب کنید تا برای دیگران و حتی خودتان یکدستی کسل کننده ای نداشته باشد.

اگر قصد دارید ظاهری رسمی تر داشته باشید می توانید از رنگ های سرمه ای و خاکستری برای شلوار خود استفاده کنید ولی اگر میخواهید تیپ غیر رسمی بزنید کفشتان را با یک شلوار جین روشن می توانید بپوشید.

  • رنگ سرمه ای

یکی از رنگ هایی که خنثی عمل می کند رنگ سرمه ای می باشد بنابراین به راحتی می توانید با هر رنگ لباسی که دلتان می خواهد آن را ست کنید برای این رنگ کفش بهترین گزینه کفش بالساوا می باشند به ویژه اگر در فصل های بارانی سال آنها را به پا کنید.

نکته منحصر به فردی که در این نوع رنگ وجود دارد این است که هیچ مهم نیست که ظاهری رسمی یا اسپرت داشته باشید چرا که این رنگ به سادگی با هر رنگ شلوار جینی قابلیت ست شدن دارد.

تنها چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که به هیچ عنوان رنگی مشابه رنگ کفشتان نپوشید و همیشه سعی کنید لباس تان را یک درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ کفش خود انتخاب کنید تا از یک دستی به یکنواختی درآمده و زشت به نظر نرسد و در نهایت پیشنهاد ما به عنوان اولین انتخاب رنگ لباس با این کفش ها استفاده از سایر رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و خاکستری می باشد.

تکنیک های ست کردن کفش با لباس زنانه

برای ست کردن کفش با لباس به چیزی باید توجه کرد؟

  • رنگ قهوه روشن یا رنگ عسلی

همانطور که پیش از این اشاره کردیم یکی از رنگ های رایج برای تیپ های غیر رسمی استفاده از رنگ قهوه ای روشن است. در حقیقت وقتی که قصد دارید ظاهری راحت و اسپرت داشته باشید رنگ قهوه ای روشن یا رنگ عسلی را در کفش خود لحاظ کنید.

چرا که با هر رنگ شلوار جینی این رنگ به زیبایی ست میشود به همین خاطر در فصل های سرد می توانید به راحتی لباس های تیره با آن ست کنید و در فصل های گرم سال لباس های روشن را مد نظر بگیرید نا گفته نماند لباس با رنگ هایی همچون خاکی و سرمه ای بهترین گزینه برای کفشهای رنگ قهوه ای روشن و یا رنگ عسلی می باشد.

  • رنگ سفید

بدون شک میدانید که یکی از جذاب ترین گزینه ها برای داشتن یک تیپ اسپرت استفاده از کفش سفید رنگ است چرا که وقتی صحبت از رنگ سفید کفش به میان می آید دیگر تیپ های کلاسیک و رسمی به کل از کانون توجه خارج می شوند و تنها تیپ اسپرت مد نظر می باشد.

مسلما شما نیز یکی از طرفدارهای دو آتیشه کفش های اسپرت بالساوا و کفش های روزانه و طبی چرم بالساوا می باشید چرا که جدا از جذابیتشان به سادگی با هر رنگ لباسی ست میشوند.

  • رنگ جیگری یا رنگ زرشکی

جالب است بدانید رنگی جیگری تیره و یا رنگ زرشکی برای کفش دقیقاً شبیه به رنگ قهوه ای عمل می کند و ست کردن آن با رنگهای دیگر به راحتی انجام می شود با این تفاوت که این رنگ نسبت به رنگ های قهوه ای و مشکی خاص و جذاب است و اکثراً تعداد کمی از بانوان به سراغ این رنگ می روند بنابراین شما می توانید با انتخاب این رنگ ظاهری شیک و متفاوت به خود بگیرید.

بهترین مدل کفش برای رنگ جیگری کفش های روزانه برند بالساوا می باشد و شما به راحتی می توانید با رنگ های مختلف لباس سرمه ای یا مشکی و یا حتی با شلوار جین ست کرده و خوش تیپ شوید. پیشنهاد ما برای تیپ های اسپرت استفاده از رنگ های روشن جین و قهوه ای روشن می باشد.

رازهای مهم در ست کردن کفش با لباس

اصول خوشتیپی و نحوه ست کردن کفش با لباس

  • کفش های اسپرت رنگی

ممکن است به خاطر راحت تر ست شدن ترجیح دهید از کفش های تک رنگ استفاده کنید ولی نمی توان از قشنگی کفش اسپرت رنگی هم ساده گذشت.

همانطور که مشخص است و می دانید کفش های اسپرت رنگی  با مدل جدید خیلی به چشم می زنند و پیش از هر چیزی هر نگاهی را به خود جذب و معطوف می کند پس باید با این کفش ها لباس هایی به رنگ خنثی ست کنید تا تعادل لازم برقرار شود.

یکی از بهترین گزینه ها شلوار جین در هر رنگی می باشد علاوه بر شلوار جین لباس هایی که رنگ آنها روشن است مثل کرم ، سفید و یا آبی می تواند انتخاب خوبی در کنار کفش های اسپرت رنگی باشد.

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کیف، کفش، و محصولات چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. برند بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد.