روش ست کردن انواع مدل کفش زنانه

روش ست کردن انواع مدل کفش زنانه

روش ست کردن انواع مدل کفش زنانه

استایل تان زمانی شیک و کامل میشود که شما بدانید هر کفشی را با چه لباسی باید هماهنگ و ست کنید، مدل و رنگ کفش تان باید متناسب با مدل و رنگ لباس تان باشد به این ترتیب شما استایلی بی عیب و نقص خواهید داشت.

هر مدل کفش نیاز دارد با مدل لباس خاصی ست شود همچنین اگر به پوشیدن کفش های رنگی علاقه دارید باید بدانید هر رنگ کفش با چه رنگ لباسی ست میشود.

ست کردن کفش روزانه

کفش روزانه یکی از ضروریات داشتن تیپ روزمره است، خانم ها و آقایان در سنین مختلف به پوشیدن کفش چرم روزانه علاقه دارند و این روزها کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که به پوشیدن کفش چرم روزانه علاقه نداشته باشد، کفش روزانه را میتوانید با شلوار جین، شلوار اسلش، شلوارهای ورزشی، سویشرت و… ست کنید.

ست کردن کفش اسپرت

کفش اسپرت و کفش روبسته که محبوب ترین کفش بین خانم ها و دختران جوان هستند برای موقعیت های مختلف همچون مدرسه، دانشگاه، خرید، و استایل روزانه مورد استفاده قرار میگیرند. کفش های اسپرت را میتوانید با هر نوع شلواری ست کنید اما بهتر است مانتو اسپرت با این کفش ها ست کنید زیرا اصلا مانتوهای رسمی با کفش های اسپرت روبسته جالب نمیشوند.

ست کردن بوت و چکمه

بوت و نیم بوت های چرم در انواع پاشنه دار و اسپرت وجود دارند که انواع آن ها را میتوان با شلوار چرم، شلوار جین، شلوار اسکینی، لگ ست کنید. برای خوشتیپی در زمستان، پوشیدن بوت و نیم بوت چرم یکی از ضروریات محسوب میشود و شما باید بدانید آن را با چی ست کنید.

ست کردن کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند فرقی نمیکند جلو باز باشند یا جلو بسته، آن ها را میتوانید برای استایل مجلسی تان مورد استفاده قرار دهید. کفش های پاشنه بلند را با انواع پیراهن، دامن، کت شلوار و… ست کنید . اگر دوست داشته باشید در استریت استایل هم میتوانید آن ها را با شلوار جین ترکیب کنید.

طراحی، استفاده از مواد اولیه مرغوب، و تولید کفش با کیفیت، باعث راحتی در هنگام استفاده از کفشهای بالساوا می شود.

ست کردن صندل

صندل های بدون پاشنه و تابستانی را میتوانید در مهمان ها با انواع شلوار و دامن ست کنید همچنین برای استریت استایل میتوانید صندل ها را با شلوار جین و کتان ترکیب کنید. صندل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.


برند کفش چرم بالساوا با کسب استانداردهای جهانی از جمله گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استانداردDAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS و با تائیدیه ی IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح در سال 1393، چندین استاندارد و گواهینامه ی معتبر جهانی، و همچنین همکاری با متخصصان حرفه ای بین المللی، پیشتاز محصولاتی با کیفیت، و رضایت همیشگی مصرف کنندگان می باشد.