راهنمای خرید بوت و نیم بوت چرم

راهنمای خرید بوت و نیم بوت چرم

فصل زمستان فصل پوشیدن بوت، نیم بوت و چکمه است که انواع مدل های مختلفی دارند و هنگام خرید بوت، نیم بوت و چکمه باید به نکات مهمی دقت کنید از جمله چرم طبیعی بودن آنها، ساق کوتاه یا بلند بودن آنها، جنس، رنگ و دیگر موارد تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. یک بوت مناسب علاوه بر گرم نگه داشتن پاها و راحت بودن باید استایل تان را کامل و جذاب تر کند.

طراحی یک علم و هنر است. طراحان نابغه در جهان با تولیدی کفش بالساوا همکاری می کنند تا در نهایت مشتریان عزیز بالساوا، کفاشهایی متفاوت، زیبا، شیک، بروز، با کیفیت، و بر طبق استانداردهای ارگونومی دریافت کنند و از آنها لذت ببرند. استفاده از رنگ های طبیعت، و روانشناسی رنگ، شادی را در لحظات استفاده از کفشهای چرمی برند بالساوا، به مشتریان به ارمغان می آورد.

اگر قصد خرید چکمه چرم دارید باید به قد چکمه دقت کنید، قد چکمه به موقعیتی که میخواهید آن را بپوشید و گرمایی که نیاز دارید بستگی دارد اما اکثر خانم ها چکمه هایی که تا وسط نیمه پایینی ساق پا هستند را انتخاب می کنند چون این مدل چکمه را می توان همه جا پوشید.

این روزها مدل های متنوعی از بوت و چکمه زنانه در بازار وجود دارد که دارای ساق بلند، ساق متوسط، ساق کوتاه هستند و انتخاب آن ها کاملا سلیقه ای است.

نیم بوت ها طرفداران بیشتری بین خانم ها دارند و از انواع اسپرت و مجلسی آن ها در موقعیت های مختلف استفاده می کنند. هنگام خرید نیم بوت باید به جنس و رنگ آن هم توجه داشته باشید نیم بوت ها در انواع جنس چرم وجود دارند.

درباره رنگ نیم بوت باید بگوییم رنگ های پرطرفدار نیم بوت چرم، عنابی، عسلی، زرشکی، طوسی هستند که استایل جذابی به شما میدهند البته نیم بوت مشکی را نمیتوان با هیچ چیزی عوض کرد و انتخاب بیشتر خانم های ایرانی همین است.

فرقی نمی کند بوت ساق بلند انتخاب کرده اید یا نیم بوت باید حتما به سایز بوت و سایز نیم بوت هنگام خرید دقت کنید چون در فصل زمستان جوراب های ضخیم میپوشید پس باید نیم بوت را سایز مناسب بگیرید تا فشاری را بر روی پا ایجاد نکند.