دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی

دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی

چرم و مواد اولیه بایستی بسیار مرغوب و مناسب مشتریان خوش سلیقه و خوش پوش بالساوا باشد و این موضوع مهم توسط گروه تحقیق و توسعه برند بالساوا به دقت بررسی می شود. در کنار مواد اولیه مرغوب، تولید توسط استادکاران زبردست بالساوا، محصولاتی منحصربفرد، بسیار متفاوت، و با کیفیت عالی منطبق بر استانداردهای بین المللی را آماده عرضه در فروشگاه های برند بالساوا می نماید. همسو بودن با مد روز جهان، و همکاری با مدلیست های مطرح در دنیای مد و طراحان خوش فکر و ذوق پوشاک بین المللی، حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی کفش، مد، و پوشاک؛ و فعالیت های مرتبط با مد در صنعت چرم، کیف، کفش، و آکسسوری تنها بخشی از فعالیت های بالساوا می باشد تا محصولاتی بروز و شیک را به مشتریان عزیز عرضه نماید.

دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی (فوم)

 خاصیت قابلیت عبور بخارآب ( یا همان خاصیت تنفس پذیری ) چرم طبیعی .
 استحکام بالای چرم طبیعی و بسیاری موارد دیگر .

چگونگی تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی :

 چرم مصنوعی در تمام سطح دارای یک طرح یکسان یا یک طرح تکرار شونده می باشد در حالی که سطح چرم طبیعی دارای طرح رخ مختلف می باشد .
 در یک سطح بزرگ ضخامت چرم مصنوعی در تمام نقاط یکسان است در حالی که چرم طبیعی در نقاط مختلف سطح دارای ضخامتهای متفاوت می باشد .
چرم مصنوعی خیلی سریع در مقابل حرارت جمع می شود و در حال سوختن بوی خاصی متصاعد شده و دود سیاه رنگی ایجاد می کند و خاکستر باقی مانده از آن سفت و خشک است درحالی که چرم طبیعی در مقابل حرارت دیرتر جمع می شود و دیرتر آتش می گیرد و در حال سوختن بویی مشابه سوختن پشم متصاعد شده و دود سفید رنگی ایجاد می کند و خاکستر باقی مانده نرم و پودری است .
 در مقطع برش خورده چرم مصنوعی الیافی مشاهده نمی شود ،در صورتی که در مقطع چرم طبیعی الیاف رشته ای قابل مشاهده است .
 چرم مصنوعی از مواد پلاستیکی ساخته شده است که بر روی سطح یک توری تزریق شده اند، بنابراین دو لایه است در صورتی که چرم طبیعی این گونه نیست .
زیر دست چرم مصنوعی حالت لاستیک دارد.