درباره برند بالساوا | برند کیف و کفش چرم لوکس

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کفش، کیف، و محصولات چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. براساس چشم اندازی جدید، وسیع، و مبتنی بر دانش، بالساوا در فروشگاه های معتبر در سراسر کشور، مد را تعریفی دوباره داده است. محصولاتی مدرن بر اساس اصول و پایه های ارگونومی و ساخته شده از مواد اولیه کشورهای مطرح از جمله ایتالیا، ترکیه، و ایران؛ و با همکاری مدلیست های معروف جهان، بالساوا را به برندی مطرح تبدیل کرده است. تمامی محصولات از مواد اولیه مرغوب تولید شده و توجه به جزئیات، استفاده از مواد اولیه استاندارد و تائید شده بر اساس اصول ارگونومی و طبی، بکارگیری تکنولوژی بروز دنیا، کیفیت بالای محصولات، گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش مناسب، و رضایت مشتری؛ پایه و اساس اهداف بالساوا است و برای همین منظور در دید مصرف کنندگان، بالساوا برندی متفاوت است و مشتریانی با سلیقه و خوش ذوق را در خانواده ی بالساوا گرد هم آورده است.
برند بالساوا تحت نظر و زیر مجموعه تولیدی زیره و کفش صمد نامی با بیش از سی و هفت سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای روسیه، آذربایجان، ترکیه، عراق، امارات، برخی کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد. صمد نامی بنیانگذار برند بالساوا می باشد و مرکز مدیریتی تولیدی کفش بالساوا در شهر تبریز واقع شده است.
برند محصولات چرم بالساوا با کسب استانداردهای جهانی از جمله گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استاندارد DAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS و با تائیدیه ی IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح در سال 1393، چندین استاندارد و گواهینامه ی معتبر جهانی، و همچنین همکاری با متخصصان حرفه ای بین المللی، پیشتاز محصولاتی با کیفیت، و رضایت همیشگی مصرف کنندگان می باشد.

نام تجاری، لوگوها، و برند بالساوا به فارسی و لاتین ثبت شده می باشد و هرگونه کپی برداری و مشابهت اسمی و کپی برداری از مدلها و طرحها ممنوع بوده و برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و عرضه کنندگان محصولات بالساوا پیگرد قانونی دارد.

 

You can see this page in below languages too:

English

العربی