خرید کفش برای مدرسه

خرید کفش برای مدرسه

بالساوا برندی متفاوت برای شیک پوشان است. تجربه ای بیش از سی و پنج سال در تولید و تحقیق در خصوص مد روز جهان، همکاری با متخصصین و مدلیست های مطرح بین المللی، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و استاندارد، و حمایت از حقوق مشتریان عزیز بالساوا، بالساوا را تبدیل به برندی منحصربفرد در دنیای مد کرده است.

پاهای کودکان منحصر به فرد است :

 پاهای کودکان و استخوان پای آنها هنوز در حال رشد هستند. حدود نیمی از کودکان پاهای صافی دارند و یک پنجم ممکن است پاهای آنها قوس داشته باشد. به این ترتیب، این کفش ها نیاز به ثبات با زیرسازخوب پشتیبانی داخلی و خارجی را ایجاد می کنند.

 حرکت انگشت پا را چک کنید:

اگر مطمئن نیستید که آیا کفش جدید مدرسه مناسب است یا خیر، فقط حرکت انگشت شست پا را چک کنید کودک باید قادر به تکان دادن انگشتان خود باشد، کفش ها نباید آسیب ببینند و هیچ گونه برآمدگی از انگشتان پا در دو طرف کفش نباید وجود داشته باشد

کفش اغلب یک سال تحصیلی کار خواهد کرد:

بعد از سه سالگی کودک ، پای آنها هر شش ماه به نصف اندازه رشد خواهد کرد، به این معنی که کفش های مدرسه به طور کلی بین نه ماه و یک سال اندازه آنها خواهد بود. با این حال، اگر کودک در طول سال تحصیلی جهش رشد داشته باشد، ممکن است پاهای آن ها نیز به اندازه کافی بزرگ شده باشد.

کفش با کیفیت بالا بخرید :

پیش از این هم در مطالب قبلی با محوریت راهنمای خرید کفش و .. عنوان شد که در حالی که کفش های مدرسه یک هزینه ضروری دیگر هستند، به خاطر داشته باشید که خرید کفش های با کیفیت بهتر می تواند باعث صرفه جویی در پول شما شود. هم چنین زیره ساخته شده از لاستیک یا ترمو، عمر بیشتری به کفش ها خواهد داد. 

ازخرید کفش های دست دوم و گشاد اجتناب کنید:

برای والدین ، این یک واقعیت غم انگیز است که کفش های مدرسه تنها چیزی هستند که نباید دست دوم خرید چون کفش های کهنه شکل پای کودک قبلی را گرفته و می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای پاهای کودکتان شود. کفش های گشاد برای استفاده طولانی مدت توصیه نمی شود.

در پایان روز کفش بخرید:

در حالی که ممکن است تصمیم بگیرید تا هوا روشن است کفش مورد علاقه تان را بخرید اما به خاطر داشته باشید که بهتر است در اواخر بعد از ظهر بیرون بروید چون پاهای کودکان پایان روز کمی متورم می شود. به این ترتیب، وقتی پای کودک شما به بزرگترین حد خود می رسد، کفش مدرسه را بخرید.

درد پا را چک کنید :

همان طور که سال ها می گذرد کودکان از درد پا ناله می کنند و قبلا به آن ها گفته می شد که نگران نباشند به دلیل رشد است اما نظر کارشناس تغییر کرده است و اکنون توصیه می شود که والدین پایی را که درد می کند را معاینه کنند چون بیش ترین درد پا در کودکان قابل پیش گیری است.


برند کفش چرم بالساوا با کسب استانداردهای جهانی از جمله گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه استانداردDAC از مرکز مجوز رسمی دبی، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS و با تائیدیه ی IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح در سال 1393، چندین استاندارد و گواهینامه ی معتبر جهانی، و همچنین همکاری با متخصصان حرفه ای بین المللی، پیشتاز محصولاتی با کیفیت، و رضایت همیشگی مصرف کنندگان می باشد.