خرید کفش اسپرت چرم تولیدی کفش بالساوا

خرید کفش اسپرت چرم تولیدی کفش بالساوا

خرید کفش اسپرت چرم که در سال ۲۰۲۰ توصیه می‌شود

در این مقاله با بررسی قسمت‌های مختلف یک کفش اسپرت استاندارد، دلایل لازم برای خرید آنها را برخواهیم شمرد. کفش اسپرت با این هدف خریداری می‌شود که نه تنها در حین ورزش، بلکه در استفاده‌های روزمره نیز نهایت راحتی را برای قسمت‌های مختلف پا فراهم کند. پای انسان قلب دوم اوست و باید با خرید کفش مناسب و استاندارد از آن مراقبت کرد. بنابراین خرید کفش اسپرت باید با دقت و بررسی اصولی قسمت‌های مختلف آن صورت پذیرد. در کل کفش ها از چهار قسمت اصلی رویه، آستر، کفی و زیره تشکیل می شوند.

کفش بالساوا

بررسی قسمت های مختلف یک کفش اسپرت چرم

در یک کفش چرم استاندارد که با هدف تامین راحتی برای پا تهیه می شود، تمامی این قسمت ها باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا به هدف تعیین شده دست یافت. کفش اسپرتی که از استاندارد کافی برخوردار است باید دارای رویه ای باشد که از جنس چرم طبیعی باشد. رویه کفش اسپرت باید دمای محیط را به خوبی تبادل کند و انعطاف پذیر باشد. کفی کفش اسپرت باید به صورت طبی باشد. کفی استاندارد باید مطابق با قوس کف پا طراحی شده باشد. فضای داخلی کفش اسپرت باید با آستری پوشانده شود که بوی بد عرق پا را جذب نکند و پا داخل کفش لیز نخورد.

مهمترین بخش کفش اسپرت زیره آن است که بر خلاف سایر کفش ها باید به حد کافی استحکام و انعطاف پذیری داشته باشد تا بتواند شوک وارده از زمین به کف پا را جذب کند. بهترین زیره برای کفشهای اسپرت زیره ترمو می باشد. پشتی زیره که در پشت پاشنه پا قرار دارد باید سفت و محکم باشد. برای تست این بخش با انگشت شست خود به آن فشار وارد کنید، اگر فرو نرفت پشتی محکمی دارد. در کنار استاندارد بودن بخش های مختلف کفش، اندازه کفش نیز باید دقیقا متناسب با اندازه پا باشد. اگر از کفشی خوشتان آمد که کوچکتر از اندازه پا است، از خرید کفش با اندازه نامناسب خودداری کنید. کفش اسپورت کوچکتر از سایز پا با گذشت زمان جا باز نخواهد کرد و همان لحظه خرید باید متناسب با اندازه پا باشد.

کفش اسپرت استاندارد توصیه شده در سال 2020 (تولیدی کفش بالساوا)

خرید کفش اسپورت به منظور سلامت پاها برای همه توصیه می شود.

مدلهای کفش اسپرت چرم بالساوا از مواد مرغوب و باکیفیتی تولید شده است که این مواد در ترکیب با همدیگر، کیفیت و دوام بالایی فراهم می کنند. رویه این کفش ها از چرم طبیعی تولید شده است. رویه چرم طبیعی باکیفیت باعث می شود تا به خوبی از قسمت بالای پا محافظت شود و دمای محیط به خوبی با دمای داخل کفش مبادله شود. بخش کفی کفش از جنس چرم طبیعی است که برای راحتی پنج نقطه حساس کف پا طراحی شده است و باعث ماساژهای ملایم و آرامی در نقاط واکنش پذیری از پا شده و جریان گردش خون را افزایش می دهد. آستری کفش از چرم طبیعی تولید شده است که بوی بد پا را جذب نمی کند و از لیز خوردن پا در داخل کفش جلوگیری می کند.

زیره کفش که باید ضربات وارده از زمین به پا را دفع کند، از جنس ترمو است. این نوع زیره دوام و استحکام بالایی دارد و در برابر سایش مقاوم است. کفش اسپرت تولیدی کفش بالساوا را می توان برای انجام فعالیت های ورزشی مانند دویدن، پیاده روی، کوهنوردی و همچنین به صورت روزمره استفاده کرد.

کیفیت فوق العاده، ظاهر جذاب و قیمت بسیار مناسب و هر آنچه که از یک کفش اسپرت انتظار دارید، در کفش های اسپرت چرم بالساوا گنجانده شده است.

کفش اسپرت کلاسیک تولیدی کفش بالساوا

برخی مدلهای کفش اسپرت بالساوا دارای ظاهری کاملا کلاسیک و به صورت تمام چرم است. کفش های اسپرت با توجه به اینکه بیشتر برای فعالیت های روزانه خریداری می شوند، در تولیدی کفش بالساوا چون رویه این کفش ها از چرم طبیعی ساخته شده است، کیفیت و دوام بالایی برای شما به ارمغان می آورد. آستری کفش از چرم طبیعی تهیه شده است و به راحتی بیشتر پا کمک می کند. برای جلوگیری از خستگی و کوفتگی کف پا، کفی کفشهای اسپرت بالساوا از چرم طبیعی و طبی است که نهایت راحتی را تامین کند. زیره کفش اسپرت بالساوا از ترمو است. زیره ترمو در سرما کاملا انعطاف پذیر است و حالت لاستیکی خود را حفظ کرده و از سر خوردن کفش جلوگیری می کند.

تولیدی کفش بالساوا از سال 1363 همواره با تکیه بر استفاده از تکنولوژی بروز دنیا، طراحی بر اساس اصول ارگونومی و طبی، کیفیت بالای دوخت، مدلهای بروز، استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید، مشتری مداری، تولید محصولات با کیفیت، و دیگر موارد توانسته است تا محصولات خود را به کشورهای اروپایی و آسیایی و دیگر کشورها صادر کند. تمامی کفشهای بالساوا با استفاده از چرم طبیعی با کیفیت و درجه یک تولید می شوند. مواد اولیه تا محصول نهایی در بالساوا بصورت کنترل کیفی صد در صد انجام میپذیرد تا مصرف کنندگان محصولاتی بادوام، باکیفیت، و با اطمینان کامل دریافت نمایند.