خاص ترین مدل اسپرت چرم، صندل و کفش تابستانی چرم مردانه

خاص ترین مدل اسپرت چرم، صندل و کفش تابستانی چرم مردانه

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کیف، کفش، و محصولات چرمی لوکس مردانه، زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. برند بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد.

هر مدل لباسی ست کفش مناسب خاص خودش را دارد، یک کت و شلوار ایتالیایی که با کفش چرم بالساوا ست می شود و یا کفش های چرم تابستانی که مناسب تی شرت و شلوار جین هستند.

جدیدترین و شیکترین کفش های اسپرت و مجلسی مردانه چرم

علاوه بر نکاتی که در انتخاب یک کفش مناسب از جنبه حفظ سلامتی باید در نظر گرفت انتخاب یک مدل مناسب بخشی از راز شیک پوشی است. کفش های مردانه به چند سبک و مدل تقسیم بندی می شوند که پرطرفدارترین آنها کفش اسپرت چرم، کفش چرم مجلسی ، کفش های روزانه و کامفورت و کالج چرم و جیر چرم و کفش های رسمی که جدیدترین سری آنها را همیشه بالساوا تولید میکند. برای آشنایی بیشتر شما با مدلهای کفش های مردانه معرفی مختصری خواهیم داشت از چند مدل کفش مناسب برای تیپ های رسمی و اسپرت.

کفش مردانه چرم بالساوا

کفش چرم مجلسی بالساوا کفش چرم مجلسی است که اصالتا متعلق به تبریز می باشد. اگر خواهان کیفیت کفش هستید، با به پا کردن این کفش ها دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت. این کفش های چرم مقاومت زیادی دارند. کفش های بالساوا را در جلسات کاری و مراسم رسمی می توانید به پا کنید. این کفشها با کت و شلوار رسمی، بلوز یا تی شرت های رنگی و جین به خوبی ست می شود.

کفش مردانه کالج برند بالساوا

کفش های کالج مردانه از آن دسته از کفش های راحتی هستند که با اکثر تیپ های رسمی و مجلسی ست می شوند. چرم و جیر چرم کالج یکی از مدلهای پرطرفدار در میان پسران جوان است که اهمیت خاصی به تیپ و پوشش خود می دهند. پاشنه تقریبا یکدست و تخت این کفش ها و ارتفاع مناسب پنچه کفش از مهمترین دلایل راحتی این دسته از کفش هاست.

کفش مردانه بالساوا

یک کفش پسرانه و مردانه مناسب برای فصل بهار و تابستان، کفش چرم بالساوا است که یکی از اصلی ترین انتخاب مدلینگها در فشن شوهای سالیانه است. راحتی کفش بالساوا در مقایسه با کفش های رسمی دیگر عالی است.