انواع کفشهای مردانه در کل

انواع کفشهای مردانه در کل

کفشهای مردانه تنوع زیادی دارند. تولیدی کفش چرم بالساوا نیز تنوع زیادی در گروه های کفش مردانه، کفش زنانه، و کفش بچه گانه دارد که همگی از نوع کفش چرم با کیفیت و صادراتی میباشند.

کفش‌های مردانه را در کل می توان با نحوه بسته بودن آن‌ها طبقه‌بندی کرد:

آکسفورد که همچنین به عنوان ” Balmorals ” شناخته می‌شود: یک شکاف V شکل دارد که بند متصل بهآن متصل است؛ همچنین به ” بستن بسته ” نیز مشهور است. واژه ” آکسفورد ” گاهی اوقات توسط شرکت‌هایپوشاک آمریکایی برای بازاریابی کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کفش دربی: بند با دو تکه چرم به طور مستقل به متصل شده‌است؛ همچنین به ” بستن باز ” معروف است ویک گام به پایین در dressiness است. اگر کفش به طور مستقل به متصل نشود، کفش به عنوان کفش بلوچر شناخته می‌شود. این نام در زبان انگلیسی آمریکایی اغلب در مورد دربی استفاده می‌شود.

مانک: تسمه و بند به جای بستن بند

دمپایی هیچ گونه بند یا بند وجود ندارد. محبوب بخشی از این گروه هستند و سبک‌های محبوب کمتری مثل کفش‌های – دارند.

کفش‌های مردانه نیز می‌توانند به روش‌های مختلفی تزئین شوند:

پاهای ساده: ظاهر براق و هیچ دکوراسیون اضافی در vamp ندارد.

انگشت پا: یک لایه اضافی از چرم دارد که نوک پا را ” درپوش ” می‌کند .

brogues ( آمریکا: نوک بال ): نوک کفش با یک تابلو سوراخ دار و نوک بال که در هر دو طرف کفش گسترش می‌یابد، پوشانده شده‌است. brogues می‌توانند در هر دو سبک balmoral و بلوچر یافت شوند، اما کمی کم‌تر رسمی در نظر گرفته می‌شوند.

چندین شرکت در سراسر دنیا، خصوصا در انگلستان، فرانسه، ایتالیا و آمریکا، کفش‌های پاشنه‌بلند رسمی تولیدمی‌کنند. نام‌های تجاری برجسته انگلیسی شامل: Church’s کفش انگلیسی است. ( ۱۸۷۳ )، جان lobbbootmaker. ۱۸۴۹ )، کفش‌های سبز ادوارد. ( ۱۸۹۰ )، و Crockett & جونز ( est Jones ) . ۱۸۷۹ ). هم جان lobb وهم ادوارد گرین محصولات سفارشی را عرضه کردند. در بین جنگ‌های جهانی، کفش‌های men’s نوآوری و طراحیقابل‌توجهی را به همراه cobblers و cordwainers در پایان غربی به دست آوردند  به چه کسی ? محصول فرانسوی توسط J.M. وستن ساخته شده‌است. آرمانی ایتالیا تاثیر عمده‌ای بر طراحی کفش مردانه در دهه‌های ۱۹۶۰تا ۱۹۸۰ داشت تا زمانی که به نسبت‌های بزرگ نیاکان خود بازگشتند. یک شرکت معروف ایتالیایی ، SalvatoreFerragamo ایتالیا است. پی. … بقیه نخبگان [ توضیح مورد نیاز شرکت‌های آمریکایی عبارتند از ” AllenEdmonds ” . آل دن در نیوانگلند قرار دارد و تخصص آن در جلد چرمی واکس خورده از تنها دباغیشده در آمریکا است ( شیکاگو ) و به طور کامل در آمریکا تولید شده‌است، در حالی که Allen Edmonds،ویسکانسین، یک شرکت بزرگ‌تر است که بخشی از تولید خود را تولید می‌کند.