ترکیب دو سبک متفاوت از لباس و کفش و ست کردن رنگ ها

ترکیب دو سبک متفاوت از لباس و کفش و ست کردن رنگ ها

گاهی ترکیب و جور کردن دو سبک متفاوت از لباس و کفش چرم مردانه و زنانه می‌تواند، یک سبک حرفه‌ای منحصر به فرد را به وجود آورد. برای استایل روزمره و نیمه رسمی خودتان کمی ریسک کنید ، ترکیب صندل‌های پاشنه بلند با شلوار جین جذب و استفاده از یک کفش لژدار رنگی، کاری است که می‌تواند یک سبک خیلی خاص برای شما بسازد. طراحی یک علم و هنر است. طراحان نابغه در جهان با بالساوا همکاری می کنند تا در نهایت مشتریان عزیز بالساوا، کفاشهایی متفاوت، زیبا، شیک، بروز، با کیفیت، و بر طبق استانداردهای ارگونومی دریافت کنند و از آنها لذت ببرند. استفاده از رنگ های طبیعت، و روانشناسی رنگ، شادی را در لحظات استفاده از کفشهای چرمی برند بالساوا، به مشتریان به ارمغان می آورد. داشتن چند مدل کفش چرم زنانه برای هر کسی یک باید است، کفش‌هایی که آن‌ها را می‌توان در موقعیت‌های مختلف و با استایل‌های متنوعی، ست کرد. تولیدی کفش چرم بالساوا با انواع مدل کفش زنانه، کلیکسیونی از بهترین کفشهای چرم زنانه را برای بانوان شیک پوش عرضه کرده است.

رنگ‌هایی که با هم جور و ست می‌شوند

کفش‌های چرم مشکی با هر رنگ لباسی به خوبی جور می‌شوند شاید دلیلی که یکی از رنگ‌های محبوب در کفش‎های چرم زنانه، مشکی است، همین محتاطانه بودن انتخاب آن است.

با این حال کفش‌های چرم خوشرنگ بهترین راه برای رنگ و رو دادن به یک استایل معمولی و همیشگی است، کافی است قواعد ساده‌ای را در مورد رنگ کفش‌های چرم طبیعی بدانید. این قوانین در مورد انواع مدل های کفش چرم زنانه کاربرد دارند پس در انتخاب هر کفش و ست کردن آن با هر استایلی می‌توانید نگاهی به آن بیاندازید:

کفش‌های چرم مشکی:

تقریبا هر لباسی به غیر از لباس‌هایی با رنگ‌های پاستلی یا کرم و خاکی می‌توانند به سادگی با کفش‌های مشکی هماهنگ شوند اما اگر در یک تکه از لباس‌هایتان رنگ مشکی دیده می‌شود، به کار بردن یک کفش مشکی می‌تواند سبکی دراماتیک و خلاقانه به وجود آورد.

کفش‌های چرم قهوه‌ای:

رنگ‌های کرم، قهوه‌ای، بژ، نارنجی، سبز و درجه‌های تیره از رنگ خاکی، ترکیب خوبی با این کفش‌های چرم طبیعی به وجود می‌آورد.

کفش‌های چرم قهوه‌ای روشن یا عسلی:

رنگ‌های روشن خاکی، آبی، بژ و سفید را با یک جفت کفش چرم زنانه کرم-قهوه‌ای یا قهوه‌ای روشن ست کنید.

کفش‌های چرم رنگ موشی و کرمی: 

لباس‌های سفید، رنگ‌های روشن و پاستلی با این کفش‌های چرم کامل می‌شوند.

کفش‌های چرم سفید: 

لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و طبیعی و پاستلی بهترین انتخاب‌ها برای استایلی است که با کفش‌های چرم سفید کامل می‌شود، با این حال این رنگ کفش چرم طبیعی می‌تواند در هر رنگ دیگری ترکیب شود.

کفش‌های چرم نقره‌ای:

 سفید، مشکی، آبی، بنفش و البته رنگ‌های پاستلی در کنار کفش‌های چرم طبیعی نقره‌ای می‌توانند مدرن‌ترین سبکی باشند که انتخاب می‌کنید.

کفش‌های چرم طوسی:

 مشکی، آبی، طوسی، قرمز، بنفش یا زرد همان رنگ‌هایی هستند که برای کامل شدن به یک جفت کفش چرم طبیعی طوسی نیاز دارند.

کفش‌های چرم طلایی: 

لباس‌هایی با رنگ سبز،قرمز و قهوه‌ای ترکیب درستی با کفش‌های چرم طبیعی طلایی چشم‌گیر به وجود می‌آورند اما این کفش‌های چرم در ترکیب با سفید و مشکی هم می‌توانند فوق‌العاده دیده شوند.