ترفندهایی برای زیره کفشهایی که لغزنده است

ترفندهایی برای زیره کفشهایی که لغزنده است

ترفندهایی برای زیره کفشهایی که لغزنده است

آیا می خواهید برخی از ترفندها را بدانید تا کفش های شما کمتر لغزنده شود؟ معمولا کفشهایی که از زیره ترمو ساخته شده اند لغرزشی در زیره ندارند و بسیار بهداشتی هستند اما گاها در بازار کفشهایی را مشاهده میکنید که بسیار لغزنده هستند. برخی تولیدکنندگان برای اینکه هزینه کمتری برای زیره کفش پرداخت کنند از زیره هیی استفاده میکنند که لغزنده است. بهتر است در خرید کفش به این موارد دقت کنید ولی چنانچه چنین کفشهایی خریدید به نکات زیر دقت فرمایید.

مخصوصا کفشهایی که زیره انها ای وی آ هست معمولاً مشکل خاصی دارند، به خصوص وقتی کفش جدید است. اینها لغزنده هستند و اگر کاری درمورد آن انجام نشده باشد می توانند دچار خطرات و حتی جراحات شوند.

برخی از سطوح بسیار صاف یا لغزنده نیز مشکل را بدتر می کنند.

برای جلوگیری از لغزش کفش با زیره خیلی صاف، می توانید آنها را به سمت تعمیرکنندگان کفش ببرید. از او بخواهید مقداری روکش لاستیکی روی آن بگذارد. در برخی فروشگاه ها نیز این نوع کارها را انجام می دهند.

همچنین می توانید محافظ بدون لغزش خریداری کنید. اینها به زیره کفش چسبیده و باعث می شوند در هر سطحی چسبندگی بهتری داشته باشند.

این راه حل ها می توانند کمی گران باشند، اما از دوام بالایی برخوردار هستند و مانع از خراب شدن کفش می شوند. اما اگر عجله دارید و نمی توانید به تعمیرکننده کفش بروید، اقدامات دیگری نیز وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید. ارزان تر است و استفاده آنها برای کفش شما ایمن است.

محافظ بدون لغزش

توجه به نوع زیره کفش در هنگام خرید مهم است. اگر آنها بسیار براق و صاف هستند از روشهایی زیر استفاده کنید.

بیشتر روش هایی که ما معرفی می کنیم شامل ایجاد لایه ای است که در زیره، امکان چسباندن را فراهم می کند.

از شکر یا کولا استفاده کنید

یکی از سریعترین ترفندها و با محصولاتی که در خانه دارید، پخش شکر حل شده در کمی آب است.

شکر کافی را در یک ظرف آب گرم اضافه کرده و حل کنید. سپس یک پارچه را با آن مایع خیس کرده و روی زیره کفش مالیده و بگذارید خشک شود. در مدت زمان کوتاهی متوجه خواهید شد که چسبنده است.

اگر سودا یا نوشابه دارید می توانید به جای آب قند نیز از آن استفاده کنید.

این روش های مدت کوتاهی به طول می انجامند و ممکن است مجبور شوید در طول روز، این عمل را تکرار کنید.

از استیکرهای حمام استفاده کنید

شاید فراموش کرده باشید که محافظ کفش مقاوم در برابر لغزش را خریداری کنید. برچسب های استفاده شده در وان می تواند شما را از خطر حفظ کند. مقداری از این لاستیک ها را در اندازه مناسب برش داده و دو یا سه نوار را روی کف کفش بچسبانید.

این راه حلی ایده آل است اگرچه بخواهید کفش را برای مصاحبه شغلی بپوشید یا باید روی صحنه باشید.

قیچی و چسب

با خراشیدن آن با قیچی می توانید یک لایه ضد لغزش روی کف ایجاد کنید. یک جفت X را علامت بزنید و سپس یک کت چسب صنعتی بمالید. هنگامی که خشک شدند، ضد لغزشی خوبی را به دست می آورند.

شما باید هنگام زدن علامت ها مراقب باشید تا کفش ها را خراب نکنید. علاوه بر این، ترفندهای خوب دیگری نیز وجود دارد که شامل خراش دادن کف با کاغذ سنباده است. از مواردی که احساس راحتی بیشتری می کنید استفاده کنید، اما در نظر بگیرید که آنها راه حل قطعی نیستند.

ولی بطور کلی سعی کنید کفشهایی را خریداری کنید که زیره آنها ترمو است. زیره ترمو علاوه بر بهداشتی بودن، خاصیت ضد لغزشی و راحتی دارد. کفشهای چرم بالساوا از بهترین نوع زیره ترمو ساخته شده اند.

برند بالساوا از سال 1363 با توجه به شرایط جغرافیایی و اقتصادی، در زمینه تولید انواع کفش های چرمی اسپورت چرم، راحتی چرم، کفش چرم مجلسی، کفش طبی چرم، و روزانه و با استفاده از بروزترین مدلها و همچنین با بکارگیری ماشین آلات با تکنولوژی روز اروپا، و کادر مجرب و استادکاران ماهر، و همکاری با متخصصین شرکتهای شناخته شده ایتالیایی و ترکیه، فعالیت و سطح کیفی محصولات خود را به سطح جهانی  رسانده و گواهینامه بین المللی کیفیت ایزو 9001:2008 خود را از کشور سوئیس و دیگر گواهینامه های بین المللی را دریافت نمود. بالساوا تنها برند ایرانی دارای گواهینامه بین المللی DAC از مرکز مجوزهای رسمی دبی میباشد.