ایده های خوشتیپی پسران و دختران با بالساوا در نوروز

ایده های خوشتیپی پسران و دختران با بالساوا در نوروز

برای خوشتیپی کودکان دختر و پسر در عید نوروز نکات ساده ای وجود دارد، ست کردن لباس آن ها با کفشهای چرم روشهایی دارد که در ادامه به شما میگوییم.

طراحی یک علم و هنر است. طراحان نابغه در جهان با بالساوا همکاری می کنند تا در نهایت مشتریان عزیز بالساوا، کفاشهایی متفاوت، زیبا، شیک، بروز، با کیفیت، و بر طبق استانداردهای ارگونومی دریافت کنند و از آنها لذت ببرند. استفاده از رنگ های طبیعت، و روانشناسی رنگ، شادی را در لحظات استفاده از کفشهای چرمی برند بالساوا، به مشتریان به ارمغان می آورد.

ایده های خوشتیپی کودکان در نوروز

حتما شما هم دوست دارید فرزندتان مانند مدلینگ ها خوشتیپ و جذاب باشد طوری که همه جا حسابی با تیپ و استایل اش جلب توجه کند، خوشتیپ شدن بچه ها کار سختی نیست فقط باید قوانین انتخاب لباس و اصول ست کردن آن ها را بدانید. در این بخش از دنیای مد بالساوا برای خوشتیپی دختر بچه ها و پسربچه ها پیشنهادهایی داریم که اگر خوشتان آمد میتوانید به کار ببرید.

ایده خوشتیپی دختربچه ها

پیشنهاد ما برای خوشتیپی دختربچه ها در عید نوروز امسال پوشیدن پیراهن گل گلی خوش رنگ است که با کفش های اسپرت و فانتزی بالساوا ست میشود، برای زیبا و با مزه تر شده دخترتان بهتر است جلوی موهای او را ببافید و پشت موهایش را باز بگذارید.

پیراهن گل گلی همیشه یک انتخاب دوست داشتنی برای دختربچه ها است و هیچوقت از مد نمی افتد، بچه ها با پوشیدن پیراهن گلدار بسیار خوشتیپ و خواستنی میشوند. کفشهای چرم دخترانه بالساوا در انواع رنگبندی تولید میشود بنابراین میتوانید کفش مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

ایده خوشتیپی پسربچه ها

برای اینکه پسربچه تان امسال نوروز تیپی متفاوت داشته باشد و شیکپوش باشد یک پیشنهاد برایتان داریم آن هم ست کردن لباس به رنگ قرمز و مشکی است، این ترکب رنگ فوق العاده است و استایل جذابی به فرزندتان میدهد.

پیراهن چهارخانه بهترین انتخاب برای پسربچه ها است اما در صورتی که زیر آن یک تیشرت تک رنگ بپوشند، تیشرت سفید با پیراهن چهارخانه قرمز مشکی بینهایت زیبا میشود. برای تکمیل این ترکیب جذاب باید شلوار مشکی انتخاب کنید، برای این استایل هم کفش اسپرت بالساوا مناسب است و هم کفشهای مجلسی و روزانه پسرانه بالساوا، انتخاب با خودتان است.