انواع چرم بکار رفته در کیف و کفش بالساوا

انواع چرم بکار رفته در کیف و کفش بالساوا

انواع چرم بکاررفته در کیف و کفش های بالساوا

چرم از پوست حیوانات مختلفی مانند: گوسفند، گاو، بز، شتر مرغ و حتی مار و کروکودیل، چرم درست می کنند که یکی از گران ترین چرم ها، مربوط به کروکودیل است. چرم گوسفند و چرم گاو، از جمله چرم های با دوام و زیبا بوده و به خاطر آنکه الیاف پیشرفته در آن به کار می برند، به همین دلیل ما شاهد استفاده زیاد این نوع چرم ها در تهیه انواع کفش چرم از جمله کفش زنانه و کفش دخترانه  و کفش مردانه وکفش پسرانه و کفش بچه گانه و حتی کفش های طبی هستیم. چرم کروکودیل و چرم پوست ماری بیشتر در تهیه جزیی از کفش مجلسی، کفش مجلسی زنانه و کفش لوکس و انواع مدلهای جدید کفش بکار می روند.

چرم های شترمرغ و کروکودیل و مار به دلیل گران  بودن جزء چرم های لوکس به حساب می آیند. به همین خاطر چرم بالساوا  فقط در صورت کاملا سفارشی اقدام به تولید محصولات با این چرم های لوکس می کند.بالساوا با انواع بهترین چرم های دنیا از جمله چرم ترکیه، زیباترین و بهترین و بادوام ترین کفش و کیف های کشور را تولید می کند لذا هر سلیقه ای را می تواند پاسخگو باشد.

برای خرید آنلاین کیف و کفش بالساوا از همین سایت اقدام به خرید فرمایید و برای خرید حضوری به شعب مربوطه درج شده در سایت مراجعه فرمایید.