انواع مدل کفش دست دوز تبریز

انواع مدل کفش دست دوز تبریز

بیشتر خانم های ایرانی به کفش دست دوز علاقه دارند. از آنجایی که کفش دست دوز چرم بسیار شیک است اکثر خانم های ایرانی به آن علاقه دارند. کفش های دست دوز چرم را میتوان با مدل های متنوعی از جمله کوله پشتی دخترانه تا لباس مجلسی زنانه ست کرد.

تولیدی کفش بالساوا با بیش از سی و پنج سال سابقه از سال 1363 با تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر بفرد می باشد که سابقه صادرات محصولات خود به کشورهای روسیه، آذربایجان، ترکیه، عراق، امارات، برخی کشورهای اروپایی و آسیایی را دارد. کارخانه و دفتر مرکزی تولیدی کفش بالساوا در شهر تبریز واقع شده است.

طراحی، استفاده از مواد اولیه مرغوب، و تولید کفش با کیفیت، باعث راحتی در هنگام استفاده از کفشهای برند بالساوا می شود.

تولیدی کفش بالساوا دارای استانداردهای بین المللی، گواهینامه ها، تقدیرنامه ها، و تندیس های بین المللی می باشد که کیفیت محصولات تولیدی کفش چرم بالساوا و خدمات پس از فروش را تضمین می کند. تمامی کفشهای بالساوا با ضمانت معتبر عرضه می گردد. شادی و رضایت مشتریان عزیز بالساوا، هدف اصلی برند تولیدی کفش بالساوا است.

کفش مجلسی های جدید و شیک برند بالساوا

اگر تمام ترفندها و تکنیک های شیک پوشی را در مجالس و مهمانی های مختلف رعایت کنید ولی در انتخاب کفش مجلسی حرفه ای نباشید اصلا استایل تان به چشم نخواهد آمد زیرا کفش مجلسی یکی از اکسسوری های مهم و ضروری است که تکمیل کننده استایل خانم ها است.

اگر لباس تان ساده است میتوانید با کفش طرح دار ست کنید ولی اگر لباس تان طرح دار است بهتر است سراغ کفش های ساده بروید زیرا اگر کل استایل تان طرح دار باشد جالب نمیشود.

رنگ کفش مجلسی که انتخاب میکنید بستگی به رنگ لباس تان دارد، اگر لباستان مشکی رنگ باشد میتوانید کفش مجلسی به هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید مثلا زرد، قرمز، صورتی، کاربنی و …

برند تولیدی کفش بالساوا در تولید کفش های مجلسی چرم بسیار خوش درخشیده است.