انواع مدل بوت و نیم بوت چرم زنانه

انواع مدل بوت و نیم بوت چرم زنانه

بوت و نیم بوت زنانه کفش های مخصوص فصل زمستان هستند که برای موقعیت های مختلف قابل استفاده اند و ست کردن آن ها کار سختی نیست، بوت ها و نیم بوت های زنانه انواع مختلفی دارند که هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب است در این مقاله از وب سایت تولیدی کفش بالساوا، مدل بوت و مدل نیم بوت زنانه که هر خانمی باید آن ها را داشته باشد را به شما معرفی میکنیم.

نیم بوت ساده و اسپرت چرم زنانه

نیم بوت هایی که تا قوزک پا هستند را میتوان پرکاربردترین نوع نیم بوت زنانه دانست، این مدل نیم بوت های چرم را هم میتوانید برای پیاده روی و خرید بپوشید و هم برای دانشگاه و … بهترین شلواری که میتوانید با این مدل نیم بوت ها ست کنید شلوار جین های جذب هستند که استایل جذابی به شما میدهند.

بوت های مجلسی

برای مهمانی یا حتی جشن های فصل زمستان هیچی بهتر از یک بوت مجلسی نیست، نیم بوت های مجلسی که بنددار هستند فوق العاده لاکچری اند و با لباس مجلسی به خوبی ست و هماهنگ میشوند. این سبک از بوت های زنانه مدلهای متنوعی دارند که انتخاب آن ها برمیگردد به اینکه شما با چه مدلی راحت تر هستید.

بوت بالای زانو

بوت هایی که بلندی ساق آن ها تا بالای زانو میرسد در موقعیت های خاص قابل پوشیدن است و شاید پوشیدن آن ها سخت به نظر بیاید اما استایل منحصر به فردی به شما میدهند، برای اینکه استایل متفاوتی را تجربه کنید از بوت های بالای زانو استفاده کنید این بوت ها در ست های مجلسی خانم ها جایگاه ویژه ای دارند.

نیم بوت چلسا

نیم بوت چلسا به نیم بوت هایی گفته میشود که بدون بند هستند و دو تکه کش در هر طرف آن وجود دارد، نیم بوت های چلسا هیچوقت از مد نمی افتند زیرا زیبا و کلاسیک هستند. این نوع نیم بوت های چرم برای انواع استایل ها و موقعیت ها مناسب اند.

همسو بودن با مد روز جهان، و همکاری با مدلیست های مطرح در دنیای مد و طراحان خوش فکر و ذوق پوشاک بین المللی، حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی کفش، مد، و پوشاک؛ و فعالیت های مرتبط با مد در صنعت چرم، کیف، کفش، و آکسسوری تنها بخشی از فعالیت های تولیدی کفش بالساوا می باشد تا محصولاتی بروز و شیک را به مشتریان عزیز عرضه نماید.