استانداردهای یک کفش خوب چیست ؟

استانداردهای یک کفش خوب چیست ؟

یک کفش استاندارد باید این سه ویژگی را داشته باشد :
جنس خوب ، پاشنه استاندارد و قالب و پنجه استاندارد .

  • زیره کفش

زیره کفش‌ دو نوع داریم  : ‪ پی یو   pu
پی وی سی pvc
زیره‌های ‪ سبک تر، راحت تر و در برابر سایش مقاوم تر بوده و دوام آنها بیشتر است.

ظاهر این زیره‌ها تو پر بوده و در حالت خم کردن انعطاف بیشتری دارند.

به هنگام خرید کفش باید به این نکته نیز دقت کرد که کف زیره نباید صاف باشد بلکه باید آج دار باشد تا از لیز خوردن جلوگیری کند.

  • رویه کفش

رویه بیشتر کفش ها یا رویه‌ای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیک و یا چرم مصنوعی تهیه می‌شوند.
چرم طبیعی ، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم آورده و باعث تنفس پا می‌شود. به همین دلیل ، بهترین رویه برای کفش رویه چرم طبیعی است، این در حالیست که رویه مصنوعی به علت تبادل نکردن هوا باعث بوی بد پا و عرق کردن بیش از حد می‌شود.

  • پنجه کفش :


از نظر قالب بندی، فضای پنجه کفش باید طوری باشد که به انگشت‌های پا فشار وارد نکند.

کفش‌هایی که پنجه آنها تیز است باعث می‌شوند انگشت‌های پا روی هم بیفتند و آنها را بدفرم می‌کنند.این امر در خانم‌ها شایع تر است به طوری که انحراف شست پا در خانم‌ها ‪ ۹ برابر آقایان است . از این رو بایستی خانم ها بیشتر در این مورد دقت کنند.


  • تنه  و یا بدنه کفش

تنه کفش که در واقع کم چارچوب روی کفش است و دور پا را در بر می‌گیرد، باید به راحتی در برابر فشارهای وارده مقاومت کند و شرایط آناتومیکی پا را حفظ کند.

در پایان باید گفت که

بالساوا یک برند با رویکردی متفاوت و مدرن، ایده هایی با نفوذ و محصولاتی نوآورانه و مترقی در صنعت مد و پوشاک، کیف، کفش، و محصولات چرمی لوکس کفش مردانه، کفش زنانه، و بچگانه، انواع هدایای نفیس و ارزشمند است. چرم و مواد اولیه بایستی بسیار مرغوب و مناسب مشتریان خوش سلیقه و خوش پوش بالساوا باشد و این موضوع مهم توسط گروه تحقیق و توسعه برند بالساوا به دقت بررسی می شود. در کنار مواد اولیه مرغوب، تولید توسط استادکاران زبردست بالساوا، محصولاتی منحصربفرد، بسیار متفاوت، و با کیفیت عالی منطبق بر استانداردهای بین المللی را آماده عرضه در فروشگاه های برند بالساوا می نماید.