از کفش های چرم طبیعی خود مراقبت کنید

از کفش های چرم طبیعی خود مراقبت کنید

از کفش های چرم طبیعی کفش مجلسی و کفش دخترانه مجلسی و کفش مردانه و کفش اسپرت و کفش اسپرت دخترانه قرمز و کفش اسپرت زنانه و کفش اسپرت دخترانه سفید و کفش اسپرت فانتزی دخترانه و کفش اسپرت دخترانه 2020 خود مراقبت کنید

هنگامی که کفش های چرم طبیعی فلوچوس خود را تهیه می کنید (زیرا همه چیز ممکن است برای زنان نباشد) یک موضوع آویزان است: با این وجود آیا به آنها توجه می کنم؟ این است که این نوع پارچه ، نه فقط برای کفش ، نیاز به توجه کاملاً متفاوتی دارد ، تا ماندگاری بیشتری داشته باشد و معمولاً به احترام و براق به نظر برسید.

در حقیقت ، اگر شما به آنها مراقبت صحیح ارائه دهید ، آنها یک دوره به طول می انجامند. شاید خیلی زیاد نباشد ، اگرچه آنها را بطور صحیح استخدام کنید ، برای ده یا بیست سال از آنها استفاده خواهید کرد.

اگر مایل هستید کفش های چرم طبیعی خود را بمانید ، اصلی ترین چیزی که شما باید انجام دهید این است که آنها را با جاذب های مرطوب ذخیره کنید ، که قادر به متوقف کردن ترک ها و چین خوردگی ها در پوست است.

برای هدف شما ، ساده ترین واحد سطح از چوب سرو ساخته شده است. این تنها خیس را جذب نمی کند ، به طور هم زمان بوی ناخوشایند را از بین می برد. مرطوب بیش از حد (بیشتر از عرق) باعث چین و چروک کفش می شود. علاوه بر این ، آخرین تضمین می کند که کفش فرم آسیاب خود را حفظ می کند.

در صورت عدم ماندگاری سدر ، با این حال پلاستیک ، ساعت خود را صبر کنید تا زمانی که آنها را برداشته اید ، آنها را داخل آن قرار دهید.

ما می دانیم که شما آرزو می کنید به اندازه کافی ، با این وجود کفش را به مدت 2 روز در یک ردیف بیش از حد نپوشید. پارچه ظریف است و مایل است همه مرطوب قبل از آغشته کردن آنها جذب شود.

در صورت عدم امکان تسهیل ، ماندگاری آن را در تمام مدت شب در کفش خود قرار دهید. این می تواند زندگی آنها را طولانی تر کند زیرا به آنها کمک می کند تا به شکل ایده آل خود ادامه دهند.

هر بار که کفش می پوشید ، کفش کتانی را به صورت هماهنگ بپوشید تا از ترک پاشنه کفش خودداری کنید. این ابزار می تواند فشار بر روی آن را روی بخشی از کفش تسکین دهد. عامل “منظم” (و اشتباه) فشار آوردن به پا است که باعث فشرده شدن پاشنه پا می شود. نتیجه این که چرم طبیعی آهک زده می شود. در دراز مدت ، فرسوده و چروکیده خواهد شد.

به محض خارج کردن آنها ، به همان اندازه مراقب باشید. نفیس کنید هیچ چیز برای کفش با انگشت پا نیازی به کفش ندارد ، کفش چوب پنبه یک چیز زیادی را از آن خود می کند. بنشینید و کفش را با کفش بردارید ، آن را از پای خود بکشید. اگر تقریباً این کار را انجام می دهید ، خطر ایجاد ترک را دارید.

نکته دیگر این است که کفش های خود را از منابع گرما دور کنید. خشک شدن شدید پوست حیوان را می شکند. خندق آنها را برای خشک کردن پشت یخ یا یک راه حل خانگی دیگر قرار دهید. مطلوب است که آنها به طور طبیعی خشک شوند. خورشید و گرما به عنوان پوست شما نتیجه ثابت دارند: چین و چروک می شود و صافی را از دست می دهد.

اگر در حال مسافرت هستید و مایل هستید که کفش های چرم طبیعی خود را به مقصد جدید خود برسانید ، با قرار دادن آنها در چمدان ، آنها را محافظت کنید.

تمیز کردن

در بازار متوجه چندین پاک کننده چرم طبیعی خواهید شد که به هدف شما خدمت می کنند. آنها در خمیر ، اسپری ، مایع ، کف و ژل یافت می شوند. دستورالعمل های نامه را دنبال کنید و از آنها مراقبت کنید. آنها را با خدمت به روزنامه خود برای محافظت از سطح هر کجا که پاکسازی را انجام می دهید ، استفاده کنید. دستکش ورزشی ضرری ندارد. بمانید تا کفش کاملاً خشک شود.

شما متخصصان در مورد استفاده و مراقبت از چرم طبیعی ، قبل از حل مایع ، از کرم یا پمادهای خمیر استفاده می کنید ، به دلیل ثابت از جلوگیری از خیس شدن بیش از حد در کفش های خود. از پماد همراه استفاده کنید که حاوی مواد مرطوب کننده و روغن باشد.

از تمیز کردن اسیدها و مواد شوینده خودداری کنید. واحد سطح ترکیبات برای ظرافت پوست حیوان بسیار محکم است. یک پاک کننده کمتر هدفمند محبوب ترین است. پس از استفاده ، کفش ها را با مصنوعی نرم و تمیز پاک کنید تا جلوی پارچه اخیر پوسته پوسته شدن پوست گرفته نشود.

اگر توجه داشته باشید که پوست کفش های پنبه ای شما ممکن است کمی خشک باشد ، زمان آن رسیده که شرایط آنها را تنظیم کنید. آنها راحتی خود را دوباره به دست می آورند. نرم کننده های طبیعی چرم طبیعی در مغازه ها بیش از حد مشترک هستند. لوسیون را به طور مرتب مالیده و سایبان را در همه مناطق ببندید. بگذارید چندین دقیقه بنشیند و مازاد آن را با مصنوعی نرم پاک کنید.

از آنها محافظت کن

دریابید که فرم منطقه کفش شما به چه شکلی از چرم طبیعی است. شما محصولی قابل قبول دریافت خواهید کرد که به مراقبت از کفش شما احتیاج دارد و از پاره شدن آنها جلوگیری می کند. متخصصان در طی این فرم از پوست اطمینان حاصل می کنند که این مرحله حتی بسیاری از موارد لازم از پاکسازی و کسب آن است. کالاهایی را که خریداری کرده اید سریعاً اعمال کنید و برای خشک ماندن آن بمانید. این کار می تواند برای کفش های callaghan شما بصورت خطی پیش برود.

اگر این مراحل را دنبال کنید ، کفش شما می تواند سالها دوام داشته باشد. خواهید فهمید که این یک سرمایه گذاری صادقانه بوده است.

بالساوا با استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید کفش، بهترین کفشها را به شما عرضه میکند.