ادامه آموزش و نگه داری از کفش چرم

ادامه آموزش و نگه داری از کفش چرم

همانطور که می دانید کفش‌های چرمی مرطوب برای خشک شدن نیاز به زمان دارند، از پوشیدن مداوم و روزانه آن‌ها در صورتی که هنوز خشک نشده‌اند، اجتناب کنید، این یکی از اصول مهم نگهداری از کفش چرم می‌باشد. برای رفع این مشکل پیشنهاد ما به شما این است که ، یک جفت کفش دیگر نیز داشته باشید.

برای تمیزکاری اصولی، برس کفش باید نه خیلی نرم و نه خیلی سفت باشد. نرم بودن بیش از اندازه باعث عدم پاک شدن کامل کفش از آلودگی و سفت بودن برس باعث تخریب و ایجاد سایش بر روی لایه سطحی چرم می‌شود.

برای تنفس بهتر کفش چرمی، لازم است به اندازه بسیار کمی از کرم نرم کننده استفاده کنید. به مقدار چند قطره کوچک از کرم بر روی کفش بریزید، سپس با برس و حرکت‌های نرم، آن را به همه جای کفش پخش کنید. استفاده زیاد از کرم باعث گرفتگی حفره‌های بسیار ریز چرم و عدم عبور هوا می‌شود.

برند بالساوا، طراحی بر اساس علم ارگونومی را پایه ی تولید کفشهای چرم خود قرار داده است. کفشهای بالساوا علاوه بر شیک بودن، کاملا استاندردهای بین المللی سلامتی انسان را رعایت کرده و گروه تحقیق و توسعه برند بالساوا، این مهم را با جدیت برای تمامی کفش ها اعم از کفش چرم زنانه و کفش چرم مردانه و کفش چرم طبی و کفش چرم بچه گانه و کفش مجلسی دنبال می کند.

طراحی، استفاده از مواد اولیه مرغوب، و تولید کفش با کیفیت، باعث راحتی در هنگام استفاده از کفشهای بالساوا می شود.

تولیدی کفش بالساوا دارای استانداردهای بین المللی، گواهینامه ها، تقدیرنامه ها، و تندیس های بین المللی می باشد که کیفیت محصولات تولیدی کفش چرم بالساوا و خدمات پس از فروش را تضمین می کند. تمامی کفشهای بالساوا با ضمانت معتبر عرضه می گردد. شادی و رضایت مشتریان عزیز بالساوا، هدف اصلی برند بالساوا است.